Asus Zenfone Kullananlar Kulübü

MtonanZ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2Qn0mj.jpg
[/URL][/IMG]

bu uyarı var aygıt yöneticimde. asus bilgisayarım asus telefonumu tanımazdan geliyor D: olacak şey değil :tt2:
Mtp yerine ptp de bağlamaya çalışın belki o zaman düzelir :)

Güncelleme gelmemekte inat ediyor :D bekliyoruz bakalım

kakarot

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mtp yerine ptp de bağlamaya çalışın belki o zaman düzelir :)

Güncelleme gelmemekte inat ediyor :D bekliyoruz bakalım

ne mtp ne ptp ne de hata ayıklama modu hiçbirinde olmuyor. bağlanma sesini hepsinde duyuyorum ancak dosyalarıma bakamıyorum. bilgisayarım kısmında çıkmıyor. pc link ile de bağlanmıyor :L

oktay1910

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Pc link ile masaüstü pc'ye bağlanılabiliyormu?

kakarot

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hayır ordan da bağlanmıyor. büyük ihtimalle bilgisayarımda birşeyler eksik

MtonanZ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
oktay1910 pc linkle bilgisayardan telefonu kontrol edersiniz her türlü bilgisayara bağlanabilmesi gerekir :)

kakarot hocam sen bi asustan destek iste istersen :D bizi aşıyor gibi :D

oktay1910

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Kardeşim peki ben bunun için bilgisayarada pclinkmi kurmam gerekir nasıl yapacağım masaüstü pc ile bağlantıyı biraz bağlantı konusunu açarmısın?

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Kardeş buradan indirince otomatikman güncelle diye bildirim geliyor mu.Bugün bilgisayardan indirip telefona attım fakat usb kablosunu çıkarınca bildirim gelmedi.Çıldıracağım şimdi [emoji36] [emoji36] [emoji36]

MtonanZ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iyide burada (zf5 için) ww türüne uygun güncelleme yok ki ? bunlar tayvan ve çinin güncellemeleri bizimkilere uygun değil bunlar :)

ayrıca kestal indirdiğinin içindeki rarı atacaksın indirdiğini değil ama dediğim gibi bizimkilere ait olmadığı için de kabul etmiyor olabilir :)

Mr.Awesome

Asistan
Reaksiyon puanı
0
iyide burada (zf5 için) ww türüne uygun güncelleme yok ki ? bunlar tayvan ve çinin güncellemeleri bizimkilere uygun değil bunlar :)

ayrıca kestal indirdiğinin içindeki rarı atacaksın indirdiğini değil ama dediğim gibi bizimkilere ait olmadığı için de kabul etmiyor olabilir :)

Olurmu kardeşim Zf6 var güncelle dedim şuan Kitkat var. Bir iki program gelmiş. İstersen ekran atayım

MtonanZ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
başkan sen nerden aldın telefonu ? benim sistem ww onun dışındakileri kurmak sıkıntı yaratır dediler ve en son 1 .18.9 gibi bi şey var diye hatırlıyorum ww de
ama hayırlı olsun :) gördüm o programları nette ararken :D teşekkürler :D

kakarot

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benim de sorunlarım bitmiyor gibi oldu ama şimdi de dokunmatiğim sapıttı mesaj yazarken bastığım harften bir sonraki harfe basıyor kendiliğinden biraz ısınmıştı ondan mı oldu anlamadım. pc'ye tanıtma sorunumu da çözemedim. asusla görüşmek farz oldu :S

edit: telefonu 4-5 dakka kapalı tuttum geri açtım sorun düzeldi dokunmatikteki. ancak her ısınmada bunu yapmaya kalkmaz umarım.

edit2: yine aynı sorun oldu ve ısınma da yok telefon öylece kenarda tuş kilidi kapalı duruyordu mesaj gelince elime aldım aynı durumla karşılaştım...

MtonanZ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Asusu klavyesine güncelleme getirdi ve bi hata oluştu muhtemelen herkeste aynı sorun var :D dil ve giriş gibi bi kısım var ya oradan varsayılan kısmını asus klavye yerine google klavye yap güncelleme gelince tekrar asusun klavyesine çeviririsin :) geçmiş olsun :D

kakarot

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynen ya sadece klavyede yaşanıyor sorun multitouch testi yaptım hızlı not kısmında not aldım falan sıkıntı yoktu gece gece korktum yemin ediyorum ya:D
http://www.youtube.com/watch?v=SYmp-SKfxiA

şu vidyoyu da izleyince bir panikledim. burada ekranı tamamen değiştirmişler serviste. ama bizim sorun sadece klavyede. ilk şokla bir de bunu izleyince kötü oldum:D

MtonanZ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sen baya korku filmine bağlamışsın gece gece :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaş lar lütfen 1 haftadır su zenfone 6 almak içi öldüm dirildim ama satacak yer bulamadım artık kırmızısını gectim pembe olsa bile alacam lütfen bana bilgi verin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaş lar lütfen 1 haftadır su zenfone 6 almak içi öldüm dirildim ama satacak yer bulamadım artık kırmızısını gectim pembe olsa bile alacam lütfen bana bilgi verin

windturks

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ne yaptıysam olmadı arkadaşlar kuramıyorum güncellemeyi yardım ediniz..

aliaykose

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, sitede bu güncelleme yok ve telefondan da güncelleme kontrol ettiğimde yok diyor. Güncelleme gelmiş olsa Asus sitesine koyardı diye düşünüyorum.

MtonanZ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence o kadar kesin konuşmayın :) sitede diğer kısmında ww sürümü için olan güncelleme mevcut. neden oraya koymuşlar hiç bir fikrim yok :) ama hatırlatmakta fayda var öncelikle 1.18.40 .10 olana güncelleyip sonra 2.19.40.6(kitkat) olana yükseltmeniz gerekiyor :)
bana gelmemişti yeter be deyip güncelledim ben elle ama tavsiyem yapabiliyorsanız bekleyin :) bende kamareya yeni bir mod gelmemiş sadece titreme özelliği gelmiş sebebini anlamadım :/

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar ben zenfone 4 almayı düşünüyorum kamerası aklıma takıldı kamera uygulamaları var mı ? hdr-panoroma falan

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba ben güncellemeyi yükledim (1.18.40 .10 )olanı sonra uyarı çıktı tamam dedim sistem güncelleniyor dedi android logosu çıktı hata verdi ne yapmam lazım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefon üzerinden mi güncellmeyi yüklediniz arkadaşlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Telefonu güncelledim klavye hiç bir şekilde aktif olmuyor telefonda bu durumda olan arkadaşlar düzelme var mı ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Güncelledikte ne oldu "Ha hasan kel, Ha kel hasan" değişen bir şey yok :)

kakarot

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bugün telefonun sarjını tam olarak test etme şansı buldum. sarj konusu gerçekten sıkıntılı. gerçi ben güncellemeleri ekleyemedim güncellemeler sonrası ne kadar iyileşme var bilmiyorum ama 12 saatte sarjım yüzde 5'e indi. en azından bir 18 saat görmem gerekirdi diye düşünüyorum. sizde durumlar nasıl? zenfone5 kullanıyorum. internetim de sürekli açık da değildi. ekranı da yüzde 60lardan sonra full kısmıştım. kullanımımı gösteren screenshotları da atıyorum. belki incelemek isteyen olur diye düşündüm.

lzdGmE.jpg
[/URL][/IMG]
dqPdmQ.jpg
[/URL][/IMG]
Y5DL0D.jpg
[/URL][/IMG]
1nLW5b.jpg
[/URL][/IMG]
Od0613.jpg
[/URL][/IMG]
Z1ZBbz.jpg
[/URL][/IMG]
JEaJPq.jpg
[/URL][/IMG]
jY8OlG.jpg
[/URL][/IMG]

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeşim bilgisayarın tanımama sorununu nasıl hallettin bende z5 kullanıcısıyım aynı sorunu yaşıyorum anlatabilir misin burda nasıl düzelttiğini ?

efekan198

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar telefon çok iyi özellikleri falan ama tek sorun şarj onun için bi sürü uygulama indirdim sonunda du battery saveri kullanmaya karar verdim powerbank almayı düşünüyorum ama hangisi uyumlu hangisi değil bilemiyorum guncellemede yapmadım hic sadece asusun kendi uygulamlari google play den guncellenio hep arkadaslaryar şarj unitesi onerin bide guncellemeyi nasil yapicam benimki 4.3 android L var diolar ama once 4.4 u mu indirmem lazim yardimci olun