Asus Zenfone Kullananlar Kulübü

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Birisi daha sormuş ama bende sorayım bugün birkaç mağazada dolaştım. Menü > Ayarlar > Hakkında kısmında "Model Numarası" kısmında farklılıklar gördüm, bu nedenle alışverişini erteledim. Bazıları T00J, bazıları T00J-D, emin değilim ama bir tane de T00J gördüm heralde bunlar arasında nasıl bir fark var ? Neye dikkat etmeliyim sizce ya da hangisini tercih etmeliyim ? Bu konuda bir bilgi verirseniz gerçekten iyi olur. Şimdiden çok teşekkür ederim.

mraliaras

Asistan
26 Ocak 2015
441
12
18
Birisi daha sormuş ama bende sorayım bugün birkaç mağazada dolaştım. Menü > Ayarlar > Hakkında kısmında "Model Numarası" kısmında farklılıklar gördüm, bu nedenle alışverişini erteledim. Bazıları T00J, bazıları T00J-D, emin değilim ama bir tane de T00J gördüm heralde bunlar arasında nasıl bir fark var ? Neye dikkat etmeliyim sizce ya da hangisini tercih etmeliyim ? Bu konuda bir bilgi verirseniz gerçekten iyi olur. Şimdiden çok teşekkür ederim.

T00J Tek Sim / T00J-D Dual Sim olarak hatırlıyorum.

aliykse

Öğrenci
17 Ekim 2014
13
0
1
Zenfone 5 ile facebook messenger uygulamasında görüntülü konuşma yapamıyorum. Deneyen ve kullanabilen var mı ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende zen 2 kullanıcısıyım filip cover kapağı çalışmıyor neden acaba

staryum

Asistan
4 Ocak 2012
220
0
16
Beyler merhaba zenfone 5 501cg modeli var bende 1 senedir kullanıyorum yaklaşık ve telefonu açık şarj ettiğimde %97'ye kadar şarj oluyor max. Nasıl düzeltebilirim bu problemi yardımcı olabilecek var mı?

kestal

Doçent
17 Mart 2013
853
35
28
[MENTION=220111]staryum[/MENTION] [MENTION=436265]BySeeker[/MENTION] bu konuda daha fazla bununan kullanıcılar olarak size sorayım.Lolipop tan beridir Zenfone 5de Spotify Deezer gibi uygulamalardan müzik dinlediğim de bildirim ekranından ilerletme-durdurma gibi şeyler çalışmıyor.Kilitlendiğinde zaten hiçbir şey çıkmıyor.Lolipopdan önce kilit ekranından bile kontrol edilebiliyordu.Sıkıntı güncellemede mi yoksa uygulamalarda mı cevap verirseniz sevinirim.Ayrıca [MENTION=220111]staryum[/MENTION] senin şarj sıkıntısı ne zamandır beri var ?

staryum

Asistan
4 Ocak 2012
220
0
16
[MENTION=220111]staryum[/MENTION] [MENTION=436265]BySeeker[/MENTION] bu konuda daha fazla bununan kullanıcılar olarak size sorayım.Lolipop tan beridir Zenfone 5de Spotify Deezer gibi uygulamalardan müzik dinlediğim de bildirim ekranından ilerletme-durdurma gibi şeyler çalışmıyor.Kilitlendiğinde zaten hiçbir şey çıkmıyor.Lolipopdan önce kilit ekranından bile kontrol edilebiliyordu.Sıkıntı güncellemede mi yoksa uygulamalarda mı cevap verirseniz sevinirim.Ayrıca [MENTION=220111]staryum[/MENTION] senin şarj sıkıntısı ne zamandır beri var ?
Aynı sıkıntı bendede var spotifyda bildirim ve kilit ekranından oynatma durdurma çalışmıyor sürekli girip çıkmak uygulamaya da canımı sıkıyor çözümü asusun yeni vereceği güncelleme tabi gelebilirse inşallah. Benim soruna gelirsek de 1-2 haftadır var bu sıkıntı.

staryum

Asistan
4 Ocak 2012
220
0
16
[MENTION=220111]staryum[/MENTION] demek çözüm yok diyorsun :( Ayrıca senin pil sorunununa gelecek olursak pil kalibrasyonu ile alakalı olduğu düşüncesindeyim.Bu sitede bauağı yararlı konu var bak istersen
Zenfone’larda Pil Derdine Son Verin, Şarjınız Çabuk Bitmesin! | ZenFoneAsus.com
Malesef çözüm şimdilik yok. Ayrıca o konuya baktım pil kalibrasyonu için %100'e kadar şarj olması lazım ama benim telefon %97'ye kadar oluyor [emoji1]

mraliaras

Asistan
26 Ocak 2015
441
12
18

Harici bir ekran kilidi uygulaması indirirmisin (Hi Locker vs.) sorun uygulamada mı yoksa ekran kilidi uygulamasında mı önce sorunu bulalım.

kestal

Doçent
17 Mart 2013
853
35
28
Harici bir ekran kilidi uygulaması indirirmisin (Hi Locker vs.) sorun uygulamada mı yoksa ekran kilidi uygulamasında mı önce sorunu bulalım.
Müzik uygulamalarının hepsinde birden sorun olacağını sanmıyorum ayrıca yan bir kilit uygulaması kullanınca oluyor sıkıntı lolipop dan herhalde.

sametk.59

Öğrenci
22 Haziran 2015
1
0
1
Zenfone 2 kullanıyorum canavar iyiki almışım g3 almayı planliyordum arkadaşım daki 2 ay sonrasında kasmaya başladı alacak arkadaşlara tavsiye ederim

TechnoYoung

Profesör
29 Mayıs 2014
3,983
358
263
bütçem çok kısıtlı ne yapsam bilemedim telefon ücretine göre çok güzel gözüküyor 1 günümü çıkartabilirmi acaba senin tecrüben nedir bu telefon ile? :D
Kullanmadigim icin bilemiyorum bence alinabilir , lenovo X2 ye bakabilirsin G3 alabilirsin ama dediigm gibi android M gelmeden G3 bir hic gelecek ama bekleyin G2 dede 3000 batarya var.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler telefon fena 1.6 islemci 2 gb ram need for speed no limits oynarken hoplatiyor oyunu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler ben Asus Zenfone 2 32 gb kırmızı modelini aldım. İlk olarak şarj konusuna gelirsek her zaman WhatsApp twitter instagram gibi bütün uygulamaları kullanıyorum fazla büyük oyunlar oynamiyorum yani günlük kullanıyorum ce bana tam şarj yaklaşık 2 gün dayanıyor dün sabah şarj ettiğimin halde hala 13 saat kadar dayanacagini yaziyor. Bu mükemmel. 2. Haftasındayim tek sorunu bazen dokun ac kilidi çalışmıyor ama çok da önemli değil sonuçta tuşla da açarsın. Ben almadan önce çok araştırmıştim 6 aydır bu telefonu bekliyordum. Kesinlikle alın. Başta alışmaya çalışacaksınız iosdan falan geçenler zorlanır. Tekrar diyorum kesinlikle alın g3 falan düşünmeyin. Çünkü amiral değil artık.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar Asus zenfone 2 kullanıyorum periscope programında yayın açtığımda yayınıma kimse giremiyor loading te kalıyo sebebi ne olabilir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Lütfen cevap verin gizlediğim uygulamayı nereden açacağımı bilmiyorum