Asus zenfone 2 duyuruldu! Işte fiyatlar

Bu konuyu okuyanlar

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Ucuz satıyor ve parada fazla gözü yok
Eğer mediatek veya snapdragon'a geçerse o zaman görürüz ucuz fiyatları.

Asus'un da intel'in de şu an tek amacı mobil piyasada adından söz ettirmek. Bunu başardıktan sonra kazık yarışına girecekler.

Daha türk şirketi olarak geçinen firmalar bile bizi kazıklamaya uğraşırken asus yapsın bir zahmet kazığı.

Mr.Awesome

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Asus da kendi karını düşünür. Tek farkı intel'in işlemcilerini neredeyse bedavaya vermesi. Bu da fiyatlara yansıyor.

İntel artık o desteği sonlandırmıştı galiba burada haberi çıkmıştı. Tabi Asus ve İntel dostlardır kıyak yapmıştır :D

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
İntel artık o desteği sonlandırmıştı galiba burada haberi çıkmıştı. Tabi Asus ve İntel dostlardır kıyak yapmıştır :D
Ama yine de Çinli birkaç üreticiyle anlaşmıştı ve Çinlilerin kendisinden uzaklaşmasını engellemişti.

Bu intel yarının Snapdragonu olacak gibime geliyor.

Gerçi ben yine de tekelin Amerikanda değil de Çinlide olmasını tercih ederim.

Ayrıca Zenfone 2 ve Zoom Türkiye'ye gelirse.

Ana konunun Asus Zenfone kullananlar kulübünün içinde değil de burada başlığı değiştirilerek kurulması gerektiğini düşünüyorum.

Çünkü detaylıca tüm bilgileri vermişsiniz zaten.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonlar genellikle yurtdışı fiyatının yaklaşık 3 katına türkiyeye geliyor mesela zenfone 6 ingilterede 250£ türkiyede 799 tl ayrıca bildiğim kadarıyla 250 dolar avrupa için değil eğer asus bu telefonu bu fiyata getirirse 1400 tl ve altı olan bütün telefonların yerini zenfone2 alıcak (tipi için telefon alanları çıkarıyorum) bence bu telefonda elite gibi 1300-1400 çivarına gelecek (zoom olan için) 4gb ramli 1100 filan geliş tarihine bağlı olarak htc desire 826 yada zenfone 2 zoom alıcam:w00t:

izmitli aslı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şimdiye kadar samsungdan başka telefon kullanmadım. asus da pc den çok memnunum hiç şikayetim yok çok şükür 2.5 senedir ilk günkü gibi çalışıyo. ama telefonda nasıl bilemiyorum ya. aslında düne kadar turkcellden htc desire 820 almayı düşünüyodum. 1400 tl ye geliyo. fiyatı biraz fazla geldi özelliğe göre açıkçası. sürekli internete giren aşırı oyun oynayan biri değilim. bikaç basit oyun yüklerm kamerası iyi olsun büyük olsun öyle çok özellik aramam:) bu telefonu görünce kafam çorba oldu. zenfone 6 bile bana göre gayet yeterli bi telefonken bu ondan çok çok çok güzel geldi. sizce bu telefonu beklemelımıyım yoksa biraz fazla verip htc mi almalıyım. htc telefonda bir numara dedikleri için gaza geldim sanırım. sizce ne yapmalıyım.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

şimdiye kadar samsungdan başka telefon kullanmadım. asus da pc den çok memnunum hiç şikayetim yok çok şükür 2.5 senedir ilk günkü gibi çalışıyo. ama telefonda nasıl bilemiyorum ya. aslında düne kadar turkcellden htc desire 820 almayı düşünüyodum. 1400 tl ye geliyo. fiyatı biraz fazla geldi özelliğe göre açıkçası. sürekli internete giren aşırı oyun oynayan biri değilim. bikaç basit oyun yüklerm kamerası iyi olsun büyük olsun öyle çok özellik aramam:) bu telefonu görünce kafam çorba oldu. zenfone 6 bile bana göre gayet yeterli bi telefonken bu ondan çok çok çok güzel geldi. sizce bu telefonu beklemelımıyım yoksa biraz fazla verip htc mi almalıyım. htc telefonda bir numara dedikleri için gaza geldim sanırım. sizce ne yapmalıyım.

Mr.Awesome

Asistan
Reaksiyon puanı
0

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ben beklemenizi öneriyorum. Şu sırlar telefon alınmamalı zira yeni modeller yakında piyasaya girecek ve olan modellerin fiyatları düşecektir.
Asus telefon işinde çokta yeni sayılmaz çok daha önceleri telefon işine el atmışlardı. Akıllı telefonlarda ise fiyatlarına göre yüksek performans veriyorlar. Beklemek en iyi tercih olacaktır

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Zenfone 6 şuan Avrupada 250 Euro civarı. Buda bizde karşılığı düz hesap 750 TL yapar. Ama şuan ortalama fiyatı ülkemizde 800 TL.

Bunu Zenfone 2'ye uyarlarsak. 250 Dolar Türkiyede düz hesap 600 TL, satarlar 700 TL'ye.

Ancak bunun böyle olmayacağını hepimiz çok iyi biliyoruz.

izmitli aslı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
fikrinizi söylediğiniz için sağolun aslında pek beklemek istemiyorum. htc desire 820 yı alacaktım ki bu telefonu görene kadar. kafam karıştı açıkçası biraz. özellik olarak baktığında zenfone 6 gayet iyi fiyatta bana göre gayet iyi. kafam karmakarışık. dediğiniz gibi beklemek en iyisi sanırım. zenfone 2 nin türkiye fiyatı tahminen ne zaman belli olur?

izmitli aslı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
suan arçelikte on sıparişi var gorunuyo 600tl ye haberınız varmı?

Neutral

Profesör
Reaksiyon puanı
179
Zoomlu telefonun fiyatı daha bir pahalı olacak diye biliyorum 400 dolar gibi.

Mr.Awesome

Asistan
Reaksiyon puanı
0

cexen

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Arçelikte böyle birşey yok

Mr.Awesome

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Asus Türkiye'ye sorduğum soruya cevap gelmiştir. Telefonların Türkiye piyasasına girme tarihi 2. Çeyrek sonu olduğunu öğrendim. Yani Haziran ayı gibi satışa sunulabilirler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
version ZE551ML, 2.3 GHz and 4 GB Ram
799 tl

ve mart ayında gelecekmiş

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş kıyıları ince ama ortası 10.9 mm yani kalın bir telefon

S

SDN Okuru

SDN Okuru
intele ne zamandan beri mobil piyasaya 64 bit işlemci uretıyon dıyen arkadas afedersınde qualcomm ne zamandan beri mobıl pıyasaya 64 bıt ıslemcı uretıyor bılıyomusun

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
O sitelerde ki arçeliklere tabi etmeyin, arçelik resmi siteleri değil yetkili satıcıların siteleri. Satışa çıkınca haber ederiz zaten.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Asus ortalama 2gb 850 4gb 950-1000 tl gibi fiyatlarla ülkeye giriş yapacak avrupa piyasasına mart ayında çıkması beklenirken türkiye hakkında belirtilen bir tarih verilmedi fakat en geç haziran ayında geleceği düşünülüyor beklemeye değecek bir telefon grek tasarım gerek kamera gerek özellikler olarak amiral gemi telefon pazarında rakipsiz bir telefon diyebilirim

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Sonunda G2'nin fiyat seviyesinde G2'yi alaşağı edebilecek bir cihaz [emoji106].

Çünkü bunu Ascend G7 ve MX4 de denedi ve sonuç ortada.

Asus ilk defa büyük oynuyor. Marka olarak da tanınıyor. Geriye kalan tek şey iyi bir fiyat politikası.

Ki bundan hiç şüphem yok.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
4gb ram li olan fiyat 850

2gb ramli olan fiyat 700 tl olur görürsünüz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende zenfone 6 alcaktım ama çok büyük o telefon tablet gibi 6'' bunu bekliyecem :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mart ayında cıkma ihtimali varmı acaba ona göre beklicem bu telefonu yardımcı olurmusunuz

Son mesajlar