Asus Zenfone 2 32 GB Ekran Titreme Sorunu

Sencer YILDIRIM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar. Şu anda Polonya'dayım ve Polonya'da bizim Gittigidiyor gibi bir siteden (Allegro.pl) 0 Asus Zenfone 2 32 GB telefon satın aldım. Son güncellemeler yüklü, fabrika ayarı tekrar yapmama rağmen, parlaklığı son seviyeye getirdiğimde çoğu zaman ekranın üstü titriyor. Bu da ister istemez rahatsız edici bir durum ve ileride daha da kötü olabileceğini düşünüyorum. Daha birkaç gün önce aldığım için sanırım iade etme şansım var ve yenisini alabilirim diye düşünüyorum. Sizce çözülebilecek bir problem mi yoksa direkt yollayayım mı? Ayrıca burada telefonlar Türkiye'ye göre biraz daha ucuz olduğundan Asus Zenfone 2 civarı özelliklere sahip olan bir telefon öneriyor musunuz? Fiyat çok artmayacak şekilde. Örneğin bir Iphone 6S almak mantıklı mı olur? Şimdiden çok teşekkürler.

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Zenfone 2 32 gb kullanıcısı olarak telefondan çok memnunum. Fakat aynı problemi bende yaşıyorum. Günde illa bir kere oluyor bu durum. Genelde arama yaptıktan sonra ekran ledlerinde titremeler oluyor 30 saniye sonra falan geçiyor. Evet benim gibi düz adamları rahatsız etmez ama takıntılı kullanıcıları epey sinir eder. Sebebine gelince bu durum tamamen donanımsal bir sorun. Ayrıca bu problem Zenfone 2 cihazlarında kronik. Banada 1 sene sonra oldu bu problem. Alalı zaten bir buçuk sene oldu şuan bir sıkıntısı yok pili süper gidiyor ayrıca ona hayret ediyorum. Sana tavsiyem ürünün değişimini iste gerçekten muhteşem cihaz. Olmazsa Lenovo P1 PRO al.