Asus X550JK Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

MhmmdAli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Asus X550JK : Asus X550JK-XO012D Notebook

İşlemci: Intel® Core™ i5-4200H 2.8 GHz Turbo Boost ile 3.4 GHz 3MB Çift Çekirdek

Ram: 8GB DDR3 1600 MHz

Disk: 500gb

Ekran Kartı: 2GB NVIDIA ® GeForce ® GTX850M 128Bit

Bu laptopu almayı düşünüyorum. Almadan önce sizede sorayım dedim. Bu özelliklere göre fiyatı iyi midir? Bunu alma başka laptop al diyeceğiniz laptop var mı?

Laptopu alma amacım çoğunlukla oyun oynama ama photoshopta yapıyorum. İhtiyacımı görür mü?

MBrv

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Bu fiyata alınabilecek en iyi notebooklardan biri zaten. Ekran kartı GTX850M ile günümüzün çoğu oyunlarına orta-yüksek seviyelerde sorun olmadan oynarsın. Photoshop için ise hayli hayli yeterli. HDD değiştirebilirsen değiştir, 500 gb az olabilir.

MhmmdAli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu fiyata alınabilecek en iyi notebooklardan biri zaten. Ekran kartı GTX850M ile günümüzün çoğu oyunlarına orta-yüksek seviyelerde sorun olmadan oynarsın. Photoshop için ise hayli hayli yeterli. HDD değiştirebilirsen değiştir, 500 gb az olabilir.

Teşekkürler
Ama kasası full plastikmiş bi sıkıntı çıkartır mı?
Birde sessiz bir hdd önerirseniz sevinirim.

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Teşekkürler

Şu an kullanıyorum bu cihazı, bendeki 4GB ramli versiyonu, 4 gb daha alıcam yakın zamanda.
Kasa konusunda bi sıkıntım yok, HDD biraz sesli çalışıyor evet ama bi süre sonra duymuyosunuz bile, rahatsız edici değil merak etme. Bu konulara çok takan biriyim ben, kötü olsaydı şimdiye atmıştım çöpe :)

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Teşekkürler

Boyut önemli değilse 240 gblık ssd al çalıştığını anlamazsın bilgisayarın ,gayet sessiz olur. O fiyat aralığında çoğu plastik kasa zaten. Plastik olmasın diyorsan paraya kıyacaksın.

MhmmdAli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Boyut önemli değilse 240 gblık ssd al çalıştığını anlamazsın bilgisayarın ,gayet sessiz olur. O fiyat aralığında çoğu plastik kasa zaten. Plastik olmasın diyorsan paraya kıyacaksın.

O ssd lerde çok pahallı olur. Uygun fiyata sessiz hdd var mıdır?

banahayirdeme

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Asus gerek leptop gerekse cep telfonları olarak en arka kulvardan gelip bir numaraya yerleşecek gibi. Firmanın geçmişini bilmiyorum yaklaşık 4 kadar evvel bir cep telefonu ihtiyacım oluğunda asus zenfone5 aldım. Hem fiyat olarak uygun hem de hızı ve içerdiği özellikleri ile mükemmel. Bence asus bir numara olma yönünde

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Asus gerek leptop gerekse cep telfonları olarak en arka kulvardan gelip bir numaraya yerleşecek gibi. Firmanın geçmişini bilmiyorum yaklaşık 4 kadar evvel bir cep telefonu ihtiyacım oluğunda asus zenfone5 aldım. Hem fiyat olarak uygun hem de hızı ve içerdiği özellikleri ile mükemmel. Bence asus bir numara olma yönünde

Telefon konusunda haklısınız ama laptop konusunda asus her zaman en kaliteli, güvenilir firmalardan biriydi zaten.