Asus ve lenova arasında kaldım Bi yardım

Loweras

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Isınma sorunu falan olmaz demi kardeşim asusda

ilkerb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
zannetmiyorumki olsun. Yillardir asus kullaniyorum hic bir sorununu gormedim..

Loweras

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Tamamdır kardeşim saolasın

CusHe

Asistan
Reaksiyon puanı
20

Loweras

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Herkese teşekkür ederim büyük ihtimal asusu alacağım herkese teşekkür ederim İnş Bi sorun bende yaşamam

M

Murat Burç

SDN Okuru
Lenovo bana göre laptop tarafında asusdan daha iyi
Asus kötü marka mi hayır Asus aşırı iyi bir marka iki cihazda da iyi burda tercihini daha yüksek ssd kapasitesi olduğu için Asusdan yana kullanmalısın

Loweras

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Teşekkürler kardeşim asusu alacağım artık biraz doların düşmesini bekleyeceğim artık

Loweras

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Yıl başından sonra alcagım kardeşim belki düşer

Loweras

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Vereceğimiz paranın karşılığını verecek inş
Yardımlarınız için teşekkür ederim

Loweras

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Kardeşim duydum ama satış bayisi olmadı için vazgeçtim netten alması sorun değil ama arıza gibi durumlarda gidip başını ağrıta bileceğim insan Laz'ım

Alper Can Kat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kardeşim öncelikle lenovo y700 ü listene almakla çok doğru bir karar vermişsin tebrik ederim. Gelelim konuya ben yaklaşık 5 ay önce y700ü aldım cihaz kesinlikle parasının son kuruşuna kadar hakediyor tasarımı harika klavyesi çok şık ve yazması keyifli kırmızı aydınlatma ile şıklık daha üst seviyeye çıkıyor hoparlörler jbl marka ve mükemmel ötesi bir ses deneyimi var sesi daha sona kadar açmadım hiçbir zaman çok yüksek net ve berrak altındaki subwoofer ile basslar da çok güzel birşekilde duyuluyor zaten almadan önce beni tasarımı ve sesi cezbetmişti. Asus tek fanlı oyunlarda y700 den çok daha fazla ısınır y700ü çok zorladım ama soğutma sayesinde banamısın demedi. Asus tan bence uzak dur ışık sızması gibi çok şikatet var o üründe birde servis tam bir rezalet vatanda çalışan bir abim söyledi asus ta iyi denk gelirsen ömürlük olur ama şansına kötü çıkarsa dahada çıkamazsın işin içinden çok şikayet var genel anlamda neyse y700ün sana her anlamda yeteceğini düşünüyorum incelemediyden ikisinede incele kararını elimden geldiğince anlattım gerçekten hayranım cihaza ha eklemeyi unuttum şarjıda gayet iyi sadece film izleme ile 5 saat gitti. Çok uzattım kusura bakma ama inşallah yardımcı olurum sormak istediğin bir şey varsa buyur sor yardımcı olmaya çalışırım

Loweras

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Teşekkür ederim kardeşim bu Öner'inden sonra tekrar bakacağım ikisi arasında kalmıştım lenovanın soğutma sistemi iki fanlı mı
--- Gönderi Güncellendi ---
Cs 1,6 cs go ve gta 5 oynamayı ve mühendislik programları kullanacağım

Alper Can Kat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Rica ederim evet lenovo çift fanlı ekran kartı ayrı işlemci ayrı soğutuluyor dediğim gibi çok zorladım ama aşırı derecede ısınmadı çok çabuk soğutuyor kendini şiddetle tavsiye ediyorum.

KNSLGR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kesinlikle Lenovo almanı tavsiye ederim.

Loweras

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Kardeşim lenova güzel ama gerçekten kararsız kaldım
Bide aynı pc vatanda 6,500 civarı media marka 4,700 civarı

msrfa50

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim Bende lenovada kullandım Asusta kullandım yalnız Asus kusursuz denilmez ama lenovadan daha iyi çünkü lenovada ısınma sorunu ile birlikte ısınmadan mı kaynaklı bilmiyorum kasma vardı normal bi durummuş ama iyi laptop harika marka ama Asus o konuda kendini geliştirmiş fiyat olarakta cazip bence Asus almalısın

Loweras

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
lenova çift fanlı Asus tek uzun süre oyun oynamada asus ısınması aşırı derecede mi olur ki gerçekten kafam çok karıştı inceleme videolarını da izleyip Bi karar vermeye çalışacağım artık

msrfa50

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam işte Asususun tek fanlısı var bende MaşAllahı var markadan markaya değişir fanlar mesela asus tek fan hp 3 fanına eşit olur yapımcıları farklı anlatabilmişimdir heralde yalnız 2 cihazıda alsan pişman olmassın ama benim tarafım asustan yana gerisi sana kalmış şimdiden hayırlı olsun

Loweras

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Saolasın kardeşim inş hayırlısı ile sağlam Bi cihaz denk gelir artık

cortex47

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Eğer o kadar bütçeniz varsa Monster'ın GTX 1060 ve 1070'li modelleri var, onlara bakın bence. Grafik performansı olarak (özellikle oyunlarda) çok daha fazla verim alırsınız.

Loweras

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Monster düşündüm ama netten almayı güvenilir bulmuyorum Bi sorun çıksa netten uğraşmak yerine gidip bayi ile uğraşmak daha mantıklı gibi geliyor bütçe olarak 5 bin tl ye kadar çıkacağım varsa bayilerden alabileceğim bir model önerirseniz sevinirim

Teenwolf35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mühendislik programı demişsin 3 D MAX autocad sketch up lumion kullanıyorum lenovo ideapad 700 aldım geçen ay hiç bi sıkıntı yok bence laptopa çok ta para verme masaüstü olsa tamam da

Loweras

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
4-5 sene götürecek bir şey arıyorum bide oyun oynarken çok sıkıntı çıkarmasın diye bunları seçmiştim