Asus rt-n12e Router sorun

erayerinc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar ben 1-2 ay önce asus rt-n12e aldım. almadan öncede burada sizlerin fikirlerinizi almıştım. Cihazdan genel anlamda memnunum. Ancak son 1 haftadır(üniversitemin 2. dönemi başladığından beri) bazı sorunlar yaşıyorum. söyleki facebooka tıkladığımda eposta ve şifre girme ekranı doğru düzgün açılmıyor. facebooka girdiğimde ise yazılar dümdüz alt alta geliyor hiçbir resim facebook barı gelmiyor. sayfayı yenilediğimde normale dönüyor ama resimlerin bir çoğu çıkmıyor. Bunun dışında youtubea giremiyorum. Bazen giriyorum sonra giremiyorum. cihaza bağlı olan ethernet kblosunu direkt laptopa bağlıyorum hiçbir sorun yok. Sorun cihazdan kaynaklanıyor. bazen sorun gider dediğimdede dns kullanılmıyor olabilir yada benzeri şeyler diyor. Neden kaynaklanıyordur? yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
meraba arkadaşım bu ürünü kullanan biri olarak sana sormak istediğim bi soru var bu ürünle kablosuz bağlanıp kablosuz dağıta bilirmiyim modem uzakta pc tek diş görüyor yada görmüyor sinyali bu cihazla artırmak istiyorum mümkün teşekkürler

connaught

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cihazi firmware guncelleyin

Ayarlariniz eksik olabilir kurulumu nasil yaptiniz