Asus RT-AX86U alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

Niko Bellic

Doçent
Reaksiyon puanı
289
başlığı düzgün bi şey bulamadım :(

bir kanalda gördüm 1 gbps internet veriyormuş ben bundan alsam bunu için artı bir para vermem gerekiyor mu yani internet sağlayıcıma biraz daha fazla bir miktar mı verme gerek ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim :(

Niko Bellic

Doçent
Reaksiyon puanı
289

aliyasiny65

Profesör
Reaksiyon puanı
2,283
İnternet hızı modeme değil altyapıya bağlıdır. Sen modem alırsan bağlantı kuvveti mesela diğer odada çekmiyordur atıyorum artık çeker gibi yani internetini hızlandırmaz.

Niko Bellic

Doçent
Reaksiyon puanı
289
İnternet hızı modeme değil altyapıya bağlıdır. Sen modem alırsan bağlantı kuvveti mesela diğer odada çekmiyordur atıyorum artık çeker gibi yani internetini hızlandırmaz.
turkcell superbox alsam o gta 5 i ne kadar sürede indirir

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
başlığı düzgün bi şey bulamadım :(

bir kanalda gördüm 1 gbps internet veriyormuş ben bundan alsam bunu için artı bir para vermem gerekiyor mu yani internet sağlayıcıma biraz daha fazla bir miktar mı verme gerek ?

konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim :(
İnternet hızına erişebilmek için altyapı ve paket kullanmanız gerekiyor.

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,592
turkcell superbox alsam o gta 5 i ne kadar sürede indirir
superbox tercih etmeyin derim kotası var gta 5 i indiremeden biter. kotasızlarda yavaş diye biliyorum. Speedtest yazı googleye çıkan ilk sitede go ya basın çıkan sonuçları paylaşın bizimle.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Modem değişince internet hızı artmaz. Desteklediği hız fazla sadece, şuan ne kadar internet alıyorsanız aynısını alacaksınız. Çekim gücü daha iyi olabilir ama mesela şuan kullandığınız paket 16 mpbs ise yine 16 mpbs alırsınız.

İnternet hızında değişme olmaz.
Superbox ise altyapısı bulunmayanlar için mantıklı olur. Hız değerleri fazla değil.

Şuan kullandığınız servis sağlayıcı ve paketi belirtirseniz, bir de taahhüt var mı onu söylerseniz yardımcı olabilirim.

gnaremoob

Doçent
Reaksiyon puanı
910
Internet hizinizda ve baglanti kalitenizde gozle gorulur artis yasamazsiniz.

Niko Bellic

Doçent
Reaksiyon puanı
289
interneti en iyi olan hangisi? (en iyi tarife)

Modem değişince internet hızı artmaz. Desteklediği hız fazla sadece, şuan ne kadar internet alıyorsanız aynısını alacaksınız. Çekim gücü daha iyi olabilir ama mesela şuan kullandığınız paket 16 mpbs ise yine 16 mpbs alırsınız.

İnternet hızında değişme olmaz.
Superbox ise altyapısı bulunmayanlar için mantıklı olur. Hız değerleri fazla değil.

Şuan kullandığınız servis sağlayıcı ve paketi belirtirseniz, bir de taahhüt var mı onu söylerseniz yardımcı olabilirim.
türk telekom kullanıyorum ama tarife hangisi bilmiyorum ?