Asus ROG 2021

Bu konuyu okuyanlar

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,849
Ne yalan söliyim ben laptopa bu kadar para baymam. Çalışma için en iyisi felaket masaüstü pc toplanır.

Laptop giriş seviyye ssd olanından alınır. Linux yazılır günlük işlerini görmek için fena yeter.

mychar276

Yerli ve Milli Tech Guy
Reaksiyon puanı
2,495
Sanırım 3070 versiyonu Türkiye'ye ye büyük miktarda gelir. Gerisi büyük miktarlarda gelmeyecektir bence. Çok hoş cihazlar.

Masaüstü topluyorum ama laptopun rahatlığına bayılıyorum, full laptop kullanıcısıyım. Hop mutfaktayım, hop balkondayım, hop ailemin evindeyim, hop müşterideyim her zaman yanımda. Laptop candır.

Lyraa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Ne yalan söliyim ben laptopa bu kadar para baymam. Çalışma için en iyisi felaket masaüstü pc toplanır.

Laptop giriş seviyye ssd olanından alınır. Linux yazılır günlük işlerini görmek için fena yeter.

Toplama işinden pek anlamıyorum ve maalesef TR'de de bu işlerle ilgilenen güvendiğim kimse yok... dolayısıyla, kurulu sistem almak daha mantıklı geliyor bana :)

Sanırım 3070 versiyonu Türkiye'ye ye büyük miktarda gelir. Gerisi büyük miktarlarda gelmeyecektir bence. Çok hoş cihazlar.

Masaüstü topluyorum ama laptopun rahatlığına bayılıyorum, full laptop kullanıcısıyım. Hop mutfaktayım, hop balkondayım, hop ailemin evindeyim, hop müşterideyim her zaman yanımda. Laptop candır.
laptop candır, gerisi heyecan :D

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Toplama işinden pek anlamıyorum ve maalesef TR'de de bu işlerle ilgilenen güvendiğim kimse yok... dolayısıyla, kurulu sistem almak daha mantıklı geliyor bana :)
Nasıl yani? Diğer forumlarda konu açtın mı 30K sistem toplama diye? Onlar tartışıcak, sen de sistemi alıp, kenara çekileceksin. Araştırıp en iyisini ayıklayacaksın işte ? İstersen ModArtLevon ile iletişime geç.

mychar276

Yerli ve Milli Tech Guy
Reaksiyon puanı
2,495
30K harcayacak olsaydım sanırım bırak Türkiye' yi bütün forumlara yazardım :D
Olay kullanımla alakalı. Benim kullanım tarzıma laptop çok uygun çünkü hareketli bir insanım, sürekli farklı mekanlarda pc kullanıyorum. Eğer sen evinde konforlu şekilde vaktini geçiriyorsan aynı fiyata canavar harika bir masaüstü toplayabilirsin.