Asus ProArt Monitör Önerir misiniz?

Bu konuyu okuyanlar

Ahmet Yerli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Ürünün tam modeli:

ASUS 24,1" PA248QV PROART 5MS FullHD DP HDMI VGA USB IPS 100% sRGB Monitör​

Gerçek renk deneyimi, IPS panel olması, dış görünüşünün çok şık olması ve Asus kalitesi ile bu monitöre yönelmeye karar verdim ancak görüşlerinizi almak istedim.

Oyun kullanıcısı değilim, web tasarım ve renk kodlarıyla işim tamamen. En azından monitör anlamında bana katkısı olacağı alanlar renkleri olacak.

Önerileriniz nedir bu monitör ile ilgili arkadaşlar? Bunu al kullan mı dersiniz, bu fiyatı vermeye gerek yok şu ürünü al aynı görüntü kalitesini ve kullanımı alırsın dediğiniz bir ürün var mı acaba?

Kasaya yapacağım yatırım çok düşük olacak, monitör ve klavye yatırımım yüksek olacak. Sadece tarayıcı ve office programları kullanacağım için kasada uçmak istemiyorum gereksiz masraf olacağını düşündüğüm için. Aynı şekilde monitörde gereksiz masraf mı olur yoksa ideal midir emin olamadım görüşlerinizi almak istedim.

GhosT57

Profesör
Reaksiyon puanı
4,911
Öneririm. Ancak bütçenizi söylerseniz ondan iyi monitörler bile bulabiliriz

Ahmet Yerli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Öneririm. Ancak bütçenizi söylerseniz ondan iyi monitörler bile bulabiliriz
Hocam bütçem 2 ile 2500 TL aralığında. Toplam bilgisayar için 5K civarında bir bütçe ayırdım, 2700 TL gibi bir fiyata mini kasalardan alacağım, 400/500 Klavye Mouse ikilisine giderse maksimum 5.300 falan oluyor. Monitörü kaliteli alabilmek için kasadan baya kısıyorum.