Asus N56VZ Almayı Düşünüyorum

KevinDurant

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar aranıza yeni katıldım hemen söyleyeyim adını vermek istemediğim bir forum zaten hepiniz biliyorsunuzdur başında rds adlı admin var. O forumdan bıktım artık buraya geldim umarım burada herşey daha iyi olur. Herneyse arkadaşlar daha önce Toshiba P855-10h aldım. Hiç memnun kalmadım oyunlarda 90-95 derece oluyordu meret. Neyse iade ettim parayı geri aldım. Şimdi aklımda N56VZ var. Nasıldır arkadaşlar bu model? Kullanan var mı? Isınma sorunu felan var mı? Ya da başka bir kronik sorunu? Umarım yoktur. Almayı düşünüyorum VATAN'daki indirimi bekliyorum. Girer girmez alıcam inşallah. Tavsiye edermisiniz? Teşekkürler.

cipro06

Doçent
Reaksiyon puanı
4
tavsiye ederim.dah önce hp,samsung ta kullanımdım,asus her yönden tavsiye ederim.

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
Bende düşünüyorum şuanda vatanda olan modeli ama bir türlü anlaşamadık :D hdd dönüşüm hızı konusunda arıyorum 7200 dediler-mesaj attım 5400 dediler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
karalısadık senin paylaştığın linkteki 5400 rpm,blu-ray değil ve çift çekrdekli.normalde hepsi 4 çekirdekli

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ALMA !!! Grafik kartı çok çabuk ısınıo hatta 1 saat sonra kitlio makina kendini ... Ben servise yolladım alalı daha 1 hafta oldu bakalım ...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sizce hangisini aliyim hangisi daha iyi foruma üye olmadığım için konu açamadım yardım edin

222ul.png

barbunyaza

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ALMA !!! Grafik kartı çok çabuk ısınıo hatta 1 saat sonra kitlio makina kendini ... Ben servise yolladım alalı daha 1 hafta oldu bakalım ...

bilgisayar geldimi acaba. birde arkadaşlar bende asus araştrıyorum ama nerde okusam ısınma problemi çıkıyor karşıma. bilgisayarı başka test eden varmı eksisi ile artısı ile yazıp anlatabilecek olan.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben bu bilgisayarı bir aydır kullanıyorum çok memnunun oyle bi ısınma filan olmuyo müthiş özellikleri var 2243 tl ye aldım