Asus N53SV Kasası çatladı | Önerileriniz gerekiyor

blatela1993

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 1.5 senedir kullandığım Asus n53sv model dizüstü bilgisayarımın kasası ile ekranını birleştiren menteşesinde bugün çatlama farkettim, elimi dokundurduğumda ise çatlamanın olduğu bölgeden küçük bir parça düştü , büyük ihtimalle bu çatlak daha da büyüyecektir de. Bilgisayarın garantisinin bitmesine yarım yıl var ve Vatan Bilgisayardan garantili. Daha önce böyle bir şey başına gelen varsa acaba nasıl bir yol izledi ve izledikleri yolda sonuca ulaştılar mı gerçekten merak ediyorum. Sizce garantiye versem hızlı bir şekilde kasayı yenilerler mi ?

arkabisrem

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Merhaba;

Özel bir şirketin satış sonrası biriminde çalışmaktayım. Belirttiğiniz sorun daha önce bazı müşterilerimizin de başına gelen bir durumdu. Asus'un teknik servisi teleservice'dir. Genellikle ücretsiz olarak kasa değişimi müşteri memnuniyeti adına yapıyorlar. Kesinlikle ücretsiz yaparlar demiyorum. Aralıklarla karşılaştık. Bilgisayarı vatan bilgisayar'a götürürseniz kendileride sizin yerinize servise gönderiyorlar. Bilgilerinize.

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
Birkaç ay önce benimki de kırıldı ücretsiz yapmamışlardı.

blatela1993

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba;

Özel bir şirketin satış sonrası biriminde çalışmaktayım. Belirttiğiniz sorun daha önce bazı müşterilerimizin de başına gelen bir durumdu. Asus'un teknik servisi teleservice'dir. Genellikle ücretsiz olarak kasa değişimi müşteri memnuniyeti adına yapıyorlar. Kesinlikle ücretsiz yaparlar demiyorum. Aralıklarla karşılaştık. Bilgisayarı vatan bilgisayar'a götürürseniz kendileride sizin yerinize servise gönderiyorlar. Bilgilerinize.
Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim, acaba tüm bu kasa işlemlerinin yaklaşık ne kadar sürdüğü ile ilgili bir bilginiz var mı

Birkaç ay önce benimki de kırıldı ücretsiz yapmamışlardı.
Peki ücret olarak ne kadar ödemiştiniz

arkabisrem

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Genelde en fazla 15 20 gün sürmekte.