Asus GTX750 Ti Ekran kartıyla ilgili

Bu konuyu okuyanlar

neslassk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar oyunlarda fazla verim alamadığım için ekran "AMD Radeon HD6750" ekran kartımı değiştirmeyi düşünüyorum. Yerine baktığım ekran kartı ise "ASUS GTX750 Ti".
Fakat kafamda bazı sorular var. Ekran kartından şu anki PSU'm ile tam verim alabilecekmiyim veya başka bir uyuşmamazlık sorunu çıkacakmı?

PC Özellikleri:

Anakart: Pegatron IPXSB-61
İşlemci: I7 2600 3.4GHz
PSU: 350W Olması lazım burda yazmıyor ama internette araştırdım aynı modeli.

782D1a.jpg

Bazı yerlerde okudum bu bilgisayar için kullanılabilecek en iyi ekran kartının GTX 750 Ti olduğunu söylemişler minimum 300W kullandığı yazıyor resmi sitesindeki bilgilerde.

GTX 750 Ti alırsam sorunsuz bir şekilde iyi performans alarak kullanabilirmiyim? Ve Giriş-Çıkış vb. gibi şeyler sıkıntı olur mu daha önce bilgisayar parçası değiştirmediğim için bilmiyorum hep belirli sebeplerden dolayı yeni bilgisayar almak zorunda kalmıştım.

Şimdiden teşekkürler :)

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
400 watt powersupply şart

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
En az 500 al kafan rahatlasin,

BlitzHan

Doçent
Reaksiyon puanı
18
750Tİ guc girisi varmiydi ya? Yok diye biliyorum

neslassk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar saolun yorumlarınız icin de zaten ben bunu 500W veya 400W'lik PSU alırsam rahat kullanabileceğimi biliyorum. sorduğum şey 350W PSU ile de sıkıntı çıkmadan kullanıp kullanamayacağım. gereksinimlerinde minimum 300W istiyor resmi sitesindeki yazıya göre

ilker179

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilgisayar Casper sanırım, bende de aynı kart var. Bende yenileyeceğim. Size tavsiyem biti daha yüksek bir kart alın, ileride sıkıntı yaratabilir.

Hamdi Abi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar oyunlarda fazla verim alamadığım için ekran "AMD Radeon HD6750" ekran kartımı değiştirmeyi düşünüyorum. Yerine baktığım ekran kartı ise "ASUS GTX750 Ti".
Fakat kafamda bazı sorular var. Ekran kartından şu anki PSU'm ile tam verim alabilecekmiyim veya başka bir uyuşmamazlık sorunu çıkacakmı?

PC Özellikleri:

Anakart: Pegatron IPXSB-61
İşlemci: I7 2600 3.4GHz
PSU: 350W Olması lazım burda yazmıyor ama internette araştırdım aynı modeli.

Bazı yerlerde okudum bu bilgisayar için kullanılabilecek en iyi ekran kartının GTX 750 Ti olduğunu söylemişler minimum 300W kullandığı yazıyor resmi sitesindeki bilgilerde.

GTX 750 Ti alırsam sorunsuz bir şekilde iyi performans alarak kullanabilirmiyim? Ve Giriş-Çıkış vb. gibi şeyler sıkıntı olur mu daha önce bilgisayar parçası değiştirmediğim için bilmiyorum hep belirli sebeplerden dolayı yeni bilgisayar almak zorunda kalmıştım.

Şimdiden teşekkürler :)

i7-2600 = 95 watt

GTX 750Ti= 64 watt

Elindeki değiştirmene gerek yok, çünkü 350 watt'lık güç kaynağın sistemin için yeterli. Model olarak MSI'ı öneririm. GPU frekansı ve soğutması Asus'dan çok daha iyi:

http://www.vatanbilgisayar.com/gtx7...orce-dx112-ekran-karti.html?srt=UP#ozellikler