Haber Astrolog Meral Güven gözaltına alındı

Yahya Furkan

contravolta
Moderatör
İçerik Ekibi
Reaksiyon puanı
4,197
IMG_0228.jpeg

"Fenerbahçe şampiyon olacak" şeklinde açıklama yapan ve Galatasaray'ın şampiyonluğunu ilan etmesiyle sosyal medya hesaplarından küfürlü paylaşımlarda bulunan astrolog Meral Güven gözaltına alındı.
ekonomim
Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Graveworm

Profesör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,010
6 farklı suçtan 6 sabıkası varmış zaten. Ulan tarot falına bakıp bir şeyler sallayan insanı da anca Fenerbahçe'liler ciddiye alırdı :D:D

mychar276

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,220
Ben küfür ettiği videoyu izledim de, ya bir insan azıcık akıllı olur "Arkadaşlar evrenin mesajını bu sefer yanlış okudum" vb. gibi bir tavırla yok mars hareketini gözden kaçırmışım vb. bir uyduruk cevapla geçiştirmesi gerekirken açıklama videosunda kontrolü kaybedip çoook ama çooook ağır küfürler ediyor. Sağa sola ortaya her şeye sallıyor kadın.

Graveworm

Profesör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,010
Ben küfür ettiği videoyu izledim de, ya bir insan azıcık akıllı olur "Arkadaşlar evrenin mesajını bu sefer yanlış okudum" vb. gibi bir tavırla yok mars hareketini gözden kaçırmışım vb. bir uyduruk cevapla geçiştirmesi gerekirken açıklama videosunda kontrolü kaybedip çoook ama çooook ağır küfürler ediyor. Sağa sola ortaya her şeye sallıyor kadın.

Kafası güzelmiş o videoda öyle demişti. Bir de Show TV Ana haberine çıktı bu akşam :D:D

Graveworm

Profesör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,010
Sakin olup "Jupiter'in döngüsünü tam görememişim" gibi bir açıklama yapsaydı herkes gülüp geçerdi :D

Hocam Fenerbahçe'liler hariç herkes diyecektin galibibaifa. Ay pardon şampiyonluk kutlamalarını izliyordum da gözüm nemlendi göremedim ne yazdığımı :D