Assassins Creed Valhalla Oynanış Videosu Sızdırıldı

Bu konuyu okuyanlar

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
1594037714493.png

Serinin beklenen oyunu Assassins Creed Valhalla'nın 30 dakikalık oynanış videosu sızdırıldı.

Serinin yeni oyununda Vikingler dönemi işlenecek.

Sızıntının kaynağı bilinmezken, videonun akıllı telefon kamerasıyla çekilmesi kaliteyi oldukça düşürmüş görünüyor.

Öte yandan Ubisoft, sızdırılan AC Valhalla oynanış videosu ilgili hemen harekete geçti ve çoğu videoyu yayından kaldırttı. Sizlerle haberimizin sonunda paylaşacağımız video da, yakında yayından kaldırılabilir.

Reaksiyon puanı
769
Witcher'ı hiç oynamadım ama atmosfer olarak aşırı esinlendikleri kesin. Onun dışında bu sene çok fazla bir önceki AC oyununa göre gelişme kaydedeceklerini düşünmüyorum.

Reaksiyon puanı
6,381
Baya witcher gibi geldi bana. İlk başlar witcher ile aynı neredeyse.

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Witcher'ı hiç oynamadım ama atmosfer olarak aşırı esinlendikleri kesin. Onun dışında bu sene çok fazla bir önceki AC oyununa göre gelişme kaydedeceklerini düşünmüyorum.
Baya witcher gibi geldi bana. İlk başlar witcher ile aynı neredeyse.
Başka bir kaynakta başlığa dikkat etmeden izlediğim de bende Witcher zannetmiştim.
Atmosferi benzer nitelikte. Net çizgilerle umarım Witcherdan ayrılan noktaları vardır ki olacaktır da :)

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Umarım ellerindeki viking temasını Witcher özentiliği yapıp mahvetmezler.
Benim de temennim o yönde fakat ne yazik ki Ubisofta olan güvencim oldukça sarsılmış durumda.
Bu yüzden beklentilerimi belirli çizgilerin gerisinde tutuyorum :)

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Kendi witcher 3'lerini yapmışlar. Assassin's serisinin Assassin's liği kalmamış.

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Kendi witcher 3'lerini yapmışlar. Assassin's serisinin Assassin's liği kalmamış.
Assassinlikten eser kalmadığı görüşündeyim.
Yani bu ve önceki bir kaç oyun başka isimler altında çıksa, hiç kimse de çıkıp bu oyun Assassins temalı demezdi diye düşünüyorum.
Assassins Creed isminin ekmeğini yiyorlar gibi bir düşünce içerisindeyim :)

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Assassinlikten eser kalmadığı görüşündeyim.
Yani bu ve önceki bir kaç oyun başka isimler altında çıksa, hiç kimse de çıkıp bu oyun Assassins temalı demezdi diye düşünüyorum.
Assassins Creed isminin ekmeğini yiyorlar gibi bir düşünce içerisindeyim :)
Evet isminin değeri 269 TL. Bir de bu oyun origin premier access'te yer almaz herhalde.

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,293
Ben bir Assassins Creed hayranı olmama rağmen bu oyuna AC denmesine gönlüm el vermiyor oyun güzel olabilir ama bu oyun kesinlikle bir AC değil oyunun adı Muhittin in Maceraları olsa daha büyük heycanla beklerdim oyunu

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Ac odysey yükledim (belki bi ihtimal oynarım diye ama yok çok kasıyor) adamlar witcher çakması yapmış at çağırma tuşu aynı otomatik yolda at sürme falan var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben bir Assassins Creed hayranı olmama rağmen bu oyuna AC denmesine gönlüm el vermiyor oyun güzel olabilir ama bu oyun kesinlikle bir AC değil oyunun adı Muhittin in Maceraları olsa daha büyük heycanla beklerdim oyunu
İsmi Sattırıyor