Assassin's Creed serisi hakkında konuşma konusu

Bu konuyu okuyanlar

Qwertsi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Başlıktada görüldüğü gibi bu serileri oynamış hakkında bilgi sahibi olanlarla konuşmak için açıyorum bu konuyu.Ben başlıyım bence serinin en iyi karakteri Ezio Auditore,en iyi hikayesi AC Odyssey,en bozuk oyunu AC 3 Remastered,en iyi çalışanı AC 1,2 ve Brotherhood,en eğlencelisi AC 2,Odyssey ve 4.oyun,en sıkıcısı ise AC Unity,AC1,AC3 remastered,AC Origins,AC Revolutions.En kötü hikaye ise AC4,Origins ve AC1 bence.En ortada kalan oyunları ise AC Rogue,AC Syndicate(Baya eğlensemde sonradan baktığımda ortada olduğunu gördüm)ve AC Brotherhood.
Tabi şimdi bakınca bence en iyisi şu üzerinden gidecek gibi gözükebilir ama genel anlamda konuşmak daha iyi olur.Mesela oynamamışlara oynanır mı,hangisi oynanır,ne kadar para hak eder gibi sorular sorulması ve yanıt vermek gibi.Mesela ben AC Valhalla oynamadım ve PSN Store da indirimde 329 TL o fiyata değer mi?

ARCANDY

Profesör
Reaksiyon puanı
2,749
Yalan söylemeyeceğim tüm ac oyunlarını oynadım tek beğendiğim oyun ac odyssey oldu, insanlar nasıl ac 3 sevdi anlamadım

Qwertsi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Yalan söylemeyeceğim tüm ac oyunlarını oynadım tek beğendiğim oyun ac odyssey oldu, insanlar nasıl ac 3 sevdi anlamadım
Ben de geçen ay AC Odyssey yanında hediye verilince AC Odyssey bitirir bitirmez girdim ve oyun bozuk.Mesela orijinalinde nasıl bilmiyorum ama düşman daha spawn olmadan sana vurabiliyor ve spawn olmadığı için counter yapamıyorsun ve işin kötü yanı bu durum çoğunlukla hasar almanı istemediği zamanda oluyor.Bu arada AC odyssey 82 saatte bitti ve açık dünya ve peşine düşen insan sistemi 60.saatte sıksada onun dışında iyiydi.Bir kaç güne DLC lere gireceğim.DLC leri oynadın mı?Oynadıysan sence iyiler mi?

Bruh Moment

Asistan
Reaksiyon puanı
275
AC Origins'ten sonra serinin değişmesi bence güzel bir yenilik oldu. Özellikle Odyssey ile beraber gelişen dövüş mekanikleri çok hoşuma gitti.

Hikaye olarak 2. oyunun ne kadar iyi olduğunu bilsem de kontrollerine bir türlü alışamadım. Keşke doğru düzgün oynayıp bitirebilseydim.

AC Blackflag her yönüyle çok güzel geldi, hikayenin en başında saçmalıklarla dolu olması hariç.

Qwertsi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
AC Origins'ten sonra serinin değişmesi bence güzel bir yenilik oldu. Özellikle Odyssey ile beraber gelişen dövüş mekanikleri çok hoşuma gitti.

Hikaye olarak 2. oyunun ne kadar iyi olduğunu bilsem de kontrollerine bir türlü alışamadım. Keşke doğru düzgün oynayıp bitirebilseydim.

AC Blackflag her yönüyle çok güzel geldi, hikayenin en başında saçmalıklarla dolu olması hariç.
AC Origins bence dövüş mekanıkleri sıkıcıydı ama AC Odyssey o mistik yetenekler ve daha bir oturaklı olması beni de tatmin etti.AC 2 bence yine sonraki oyunlara göre mekanik olarak iyiydi tabi AC origins en iyi hali bence.AC Black Flag ana görevleri sürekli takip etmek üzerine kurulu olduğu için ben korsanlık yapıp hazine harıtası peşinde koşmak bana daha çok zevk vermişti.

ARCANDY

Profesör
Reaksiyon puanı
2,749
Ben de geçen ay AC Odyssey yanında hediye verilince AC Odyssey bitirir bitirmez girdim ve oyun bozuk.Mesela orijinalinde nasıl bilmiyorum ama düşman daha spawn olmadan sana vurabiliyor ve spawn olmadığı için counter yapamıyorsun ve işin kötü yanı bu durum çoğunlukla hasar almanı istemediği zamanda oluyor.Bu arada AC odyssey 82 saatte bitti ve açık dünya ve peşine düşen insan sistemi 60.saatte sıksada onun dışında iyiydi.Bir kaç güne DLC lere gireceğim.DLC leri oynadın mı?Oynadıysan sence iyiler mi?
Oynadım dlc leri hikayesi pek iyi değil ama atmosferini çok beğendim

Son mesajlar