Assasin's Creed Brotherhood Takıldım Yardım Edebılırmısınız.

Bu konuyu okuyanlar

mortality

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Arkadaşlar malum yenı cıkan oyunda bır cok zorlu görev var ve bende Kurt Adam görevını yapacagım fakat bır turlu ıcerı gıremedım..yerı tam olarak nasıl söylesem..cadırların kurulu oldugu antık bır yer..ıcerı gırmek ıstedıgım zaman suya dusuyorum.tutunabılecegım bır yer bulamadım..yardımcı olursanız sevınırım.

---------- Post added at 13:02 ---------- Previous post was at 12:30 ----------

adszmn.jpg

ewt oyun ıcınden goruntu aldım buraya gıremedım yardımcı olursanız sevınırım.

---------- Post added at 13:03 ---------- Previous post was at 13:02 ----------

tam karsıda gorev yerı var ıcerı gıremedım.

Ozgurky

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Sağdaki merdivene çıkıp duvardaki içe doğru girik taşlara tutunarak yürümeyi denedin mi? Oradan da tepedeki tahtaya tutunabilirsin belki, resimde o çarptı gözüme sadece.

mortality

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Sağdaki merdivene çıkıp duvardaki içe doğru girik taşlara tutunarak yürümeyi denedin mi? Oradan da tepedeki tahtaya tutunabilirsin belki, resimde o çarptı gözüme sadece.

yandakı merdıvenden ındım zaten asagı.o tahtaya tutunabılıyorum zaten..onun gıbı 3 tane tahta var..bırbırlerının uzerıne atlayabılıorum..duvarda tutunabılecegım gırıntı bulamadm..o magara gıbı yere dıkkatle bakınca hafıf duvardan ıcerıde oldugunu gorrsun..sallanıpta ıcerı atlayamıyorsun o tahtadan..bölümü gecen bır arkadas nasıl gectıgını söylerse sevınırım..

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Haritadaki yerinin resmini çekip koy bakim yapmadıysam o görevi gidip bakayım.

bLaCkSouL

Profesör
Reaksiyon puanı
8
O girişin üst tarafına gidin ve aşağıya sarkacak şekilde o kenara tutunun. Ardından oranın tam ortasındayken tutunmayı bırakın ve düşerken tekrar tutunmak için tuşa basılı tutun. Orada tutunacak yer var.

ByKaMiKaZe

Profesör
Reaksiyon puanı
20
resme göre sol omzunun üzerinde su kanalı olan yer değilmi orası ? orayı bende hatırlıyorum ama ben oyunu ps3 de ilk çıktığı zaman bitirdim oraya girmeyi denediğimi ama giremediğimi hatırlıyorum sonra bakarım diye diğer görevlere gittim sonra unuttum bak orayı akşam paraşütle atlamayı deniyeyim belki atlarım :D

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Bak buraya kadar geldim ama yine giremedim sırayla ne yaptığımı koyuyorum. Sarkmayı biliyorsundur Shifte basıyorsun birkez daha shifte bastınmı bırakıyor düşerken shifte yine bastınmı tutunacak yer varsa tutunuyor.

acbsp2011032918444401.jpg

acbsp2011032918445055.jpg

acbsp2011032918450856.jpg

acbsp2011032918451682.jpg

Coreyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Aynı yerde bende takıldım. Döndüm dolaştım bir türlü bulamadım.Birazdan tekrar deneyeceğim.Ama dikkat ederseniz haritanın hemen sol bölümünde kule işareti var.Yani burayı yeniden inşa edebiliyoruz. Belki inşa ettikten sonra giriş yolu açılır?

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Aynı yerde bende takıldım. Döndüm dolaştım bir türlü bulamadım.Birazdan tekrar deneyeceğim.Ama dikkat ederseniz haritanın hemen sol bölümünde kule işareti var.Yani burayı yeniden inşa edebiliyoruz. Belki inşa ettikten sonra giriş yolu açılır?

Malesef bir işe yaramıyor inşa ettim ama nafile.

Coreyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Nasıl girileceğini buldum. 3 tane tahtalı olan bölüm var ya sıra halinde, oranın hemen içinde kamufle olmuş bir giriş var. Dikkatlice bakarsan göreceksin zaten. Eğer göremezsen SS atarım.

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Nasıl girileceğini buldum. 3 tane tahtalı olan bölüm var ya sıra halinde, oranın hemen içinde kamufle olmuş bir giriş var. Dikkatlice bakarsan göreceksin zaten. Eğer göremezsen SS atarım.

Sen şu ss i atsan :biggrin:

Coreyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Şimdi ben eklediğin resimleri inceledim. Tamamen benim ilerlediğim gibi.Son bölüm var ya , tam orda ileri zıpla yukarı tutuyor. Shift tuşunada bas. Gayet doğru gelmişsin :)

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
[video=youtube;pl_zWVlMftc]http://www.youtube.com/watch?v=pl_zWVlMftc[/video]
Bunu incele kolay gelsin.

mortality

Doçent
Reaksiyon puanı
9
nerede kamufle olmuşş cıkaramadım..resım koyabılırmısın oyundan goruntu..2 saat aradım kamufle olmus bır yer varmı dıye..

---------- Post added at 01:48 ---------- Previous post was at 01:46 ----------

çözdüm bende tmm..tşkler arkadaşlar..yavv oyun sonunda kıza o kolundakı şeyı saplaması kötü olmuşş :(

ugurcan2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar kurt adam 6.görevinde takıldım lütfen vido atın yardım ederseniz sevinirim:yes:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yukarıdaki tahtadan tutun ve kendini aşaa at ve şifte basılı tut duvara tutuncak o zaman girersin

b____t

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ç Ö Z Ü M

kardeş arkada eski bi su yolu var yüksek bi kanaldan su akıyo ama kısım kısım yıkıldığı için su yolunu bulamıyor. mimarları bulup su yolunu tamir edeceksin epey sürebilir kaç tane hatırlamıyorum. sonra içerisi su dolacak ve yüzerek geçeceksin karşıya.