Asphalt 4: Elite Racing

Bu konuyu okuyanlar

Salt Okunur

Profesör
Reaksiyon puanı
42
Hız tutkunlarına müjde! Asfalt 4: Elite Racing ile yarış dünyasının bir numaralı ismi olabilirsiniz. Sadece arkanıza yaslanın ve cep telefonunuzu tuşlayın yeter!

Hep bir yarışçı olmak isteyip de, tehlikeli bulduğunuz için bu kararını erteleyenlerden misiniz? Öyleyse artık yola çıkmanın vakti geldi! Cep telefonunuza kuracağınız Asphalt 4: Elite Racing ile parkurlardaki yolcuğunuz start alacak demektir. Funclub.tr.samsungmobile.com sitesinden edinebileceğiniz yapım, detaylı kariyer moduyla, kullanıcıyı yarış dünyasının içine çekmekte zorlanmıyor.

Scr0001661248175953.jpg

Oyun açıldığında evvela bir deneme yarışı yapmanızı tavsiye ederim. Hızla başladığınız müsabakada, hem tuşları öğrenir, hem de acemiliğinizi atabilirsiniz. "2" ile hızlanıp, aynı tuşa tekrar basarak nitro'yu aktif edebildiğiniz yapımda, ayrıca "5" tuşu da diğer nitro'yu çalıştırıyor. Bu sayede rakiplerinizi hızla geçebildiğiniz yapımın en heyecanlı kısmı şüphesiz ki "Kariyer" modu.

::
Cep telefonunda en çok hangi tür oyunları oynamak ilginizi çekiyor?

Yazan
: Aykut Göker
SDN - http://shiftdelete.net

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Araba yarışı değilde genelde worms yada cod daha eğlenceli geliyor:)

uA-CetiN

Doçent
Reaksiyon puanı
55
Asfalt 2 ve Asfalt 4 ikisinide oynadım. Asfalt 2 Oyun bitti ama Asfalt 4'te %97 'i gecmiyor %100 olmuyor gecebilen varmı?

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275
210 kontür Vericem bi cep telefonu oyunu için 40 tl para ediyor bu pc oyununa bile bu kadar para vermiyorum Çok kazık :p

lBa1xkrV1fe7

Asistan
Reaksiyon puanı
8
210 kontür Vericem bi cep telefonu oyunu için 40 tl para ediyor bu pc oyununa bile bu kadar para vermiyorum Çok kazık :p

aynen resmen soygun yaw :thumbdown: bir üstteki arkadaş bizimde sitemiz var reklam var reklam ömrümüzde ilk kez internete girmiyorz merak etme sen:dil::dil::dil:

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275
gogıl amcaya sorarsan :D bu oyunu yasal olmayan yollardan edinebilirsin :lol:

Gogıl amcayı meşgul etmiyelim napıcam telefonda oyunu zaten bi tadı çıkmıyorki Telefonunumu msj atmak aramak ve messenger olarak kullanıyorum :)