Aslan'a 5 Alman, 4 İspanyol

0ReiS0

Dekan
8 Temmuz 2008
5,666
91
228
uefalogo1.jpg

72764.jpg

07 Ekim 2008 Salı 11:25
UEFA Kupası kuraları bugün çekiliyor. Üçüncü torbada yer alan Cim-Bom'u dişli rakipler bekliyor.

İsviçre’nin Nyon kentinde yapılacak kura çekimi saat 13.00’te başlayacak. Kurada Aslan’ı, Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin temsil edecek.

Toplam 40 takımın gireceği kurada ekipler 5’erli 8 gruba ayrılacak. Takımlar gruplarda 2’si iç sahada, 2’si deplasmanda olmak üzere 4’er maç yapacak. Grubu ilk 3’te bitiren ekipler ikinci tura yükselecek.

UEFA Kupası’nda grup maçları 23 Ekim, 6 Kasım, 27 Kasım, 3-4 Aralık, ve 17-18 Aralık tarihlerinde oynanacak.

1.TORBA
AC Milan (İta)
Sevilla (İsp)
Valencia (İsp)
Benfica (Por)
Schalke (Alm)
CSKA (Rus)
Tottenham (İng)
Hamburg (Alm)

2.TORBA
Stuttgart (Alm)
Ajax (Hol)
Olympiakos (Yun)
Deportivo (İsp)
Brugge (Bel)
Spartak M. (Rus)
Paris SG (Fra)
Heerenveen (Hol)

3.TORBA
Rosenborg (Nor)
Udinese (İta)
Feyenoord (Hol)
Braga (Por)
Slavia Prag (Çek)
Man.City (İng)
Galatasaray
Sampdoria (İta)

4.TORBA
Hertha B. (Alm)
Partizan (Srb)
Nancy (Fra)
Portsmouth (İng)
A.Villa (İng)
Santander (İsp)
Kopenhag (Dan)
D.Zagrep (Hır)

5.TORBA
St.Etienne (Fra)
Wolfsburg (Alm)
St.Liege (Bel)
Twente (Hol)
NEC Nij. (Hol)
Metalist (Ukr)
L.Poznan (Pol)
Zilina (Svk)

kaynak

http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=159673

djwolwerine

Asistan
17 Temmuz 2008
120
0
0

Cimbom'un dieğr rakipleri de kendi liglerinde söz sahibi ekipler. Şampiyonlar Ligi 3. ön elem turunda Kıbrıs Rum Kesimi takımlarından Anarthosis'e elenen Yunansitan temsilcisi Olimpiakos ve Portekiz'in köklü klüplerinden Benfica, Almanya Ligi'nde şu anda 8. sırada olan Herta Berlin ve Ön eleme turunda temsilcimiz Beşiktaş'ı bozguna uğratan Ukrayna temsilcisi Metalist Kharkiv'in yer aldığı B Grubu'na düştü.

erol_1982

Profesör
9 Aralık 2006
1,499
0
0
UEFA Kupası'nda ülkemizi temsil eden tek Türk takımı olan Galatasaray'ın rakipleri belli oldu.

Galatasaray, (B) Grubu'nda Benfica (Portekiz), Olympiakos (Yunanistan), Hertha Berlin (Almanya) ve 1. turda Beşiktaş'ı eleyen Metalist Kharkiv'le (Ukrayna) eşleşti.
Takımlar, gruplarda 2'si iç sahada, 2'si deplasmanda olmak üzere 4'er maç yapacak.
23 Ekim'de başlayıp, 18 Aralık'ta sona erecek maçlar sonunda gruplarda ilk 3 sırada yer alan takımlar üst tura yükselecek.

İŞTE GRUPLAR

A GRUBU
Schalke 04
Paris Saint Germain
Manchester City
Real Santander
Twente

B GRUBU
Benfica (Portekiz)
Olympiakos (Yunanistan)
GALATASARAY
Hertha Berlin (Almanya)
Metalist Kharkiv (Ukrayna)

C GRUBU
Sevilla
Stuttgart
Sampdoria
Partizan
Standard Liege

D GRUBU
Tottenham
Spartak Moskova
Udinese
Dinamo Zagreb
Nijmegen

E GRUBU
Milan
Heerenveen
Braga
Portsmuth
Wolsburg

F GRUBU
Hamburg
Ajax
Slavia Prag
Aston Villa
Zilina

G GRUBU
Valencia
Club Brugge
Rosenborg
Kobenhavn
Saint Etienne

H GRUBU
CSKA Moskova
Deportivo
Feyenoord
Nancy-Lorraine
Lech Poznan

Kaynak

souris

Profesör
11 Ağustos 2008
1,614
3
218
Hadi hayırlısı bakalım Metalist Kharkiv ortasahadan gol atan yarmasını sakataladığımzı zaman biz bu gruptan çıkarız :D

burock

Doçent
21 Şubat 2008
792
0
0
Grup sağlammış :) inşallah çok zorlanmayız..

Galatasarayımıza Başarılar ... :)

jöl

Öğrenci
26 Eylül 2008
53
1
0
gs liler dua etsin harika bir fikstür çektiler... berlin maçı deplasman,Metalist Kharkiv maçı da istanbulda.. daha ne istiyosunuz !

doesluck

Profesör
11 Haziran 2008
1,196
1
218
en güzel kura geldi :D şanslıyız..

şu sakatlar bir düzelsin 4te4 yaparız..

ama bu futbolla 0 bile çekeriz..

maxxdump

Dekan
2 Nisan 2008
6,377
6
218
39
Galatasaray'a başarılar dilerim inşallah en iyi şekilde temsil ederler Türkiye'yi ;)

DreaMTurK

Öğrenci
27 Temmuz 2008
79
0
0
Bu kadroyla o grubu alt üst ederiz

Fakat bu kadroyu yönetemeyen bi lol Skibbe yüzünden hüsran sonumuz ben söleyeyim zaten bizim takımımızda SERVET Gibi yürekli futbolcular olduktan sonra insallah sonumuz hayırlı olur

onursevim

Profesör
1 Ocak 2007
4,082
62
0
Konu içeriği iyice kaydı ya neyse ;)

Bayern Leverkusen
Harbiden ya 5 tane yemiştik ama ben daha yakın bir tarihi hatırlıyorum pazar günü saat 21:00 de başlayan Aghahowa mıdır nedir öyle bir şey vardı balta girmemiş ormanların prensiymiş :D ona bayıldım yahu taklacı güverciler gibi deli deli takla atıyordu onu hatırlıyorum adamın değeri 50 ytl

Diğer takımda 100 milyon euro :D

:D:D Cevap güzelde saptırmasak daha iyi olur dostum. Saptıran kendi kendine saptırsın boşver ;)

Vallahi m. topal ve linderoth bu takıma biran önce monte olmassa işimiz zor. Ne kadar gol yersek bi kaç fazlasını atıyoduk bursa maçında oda olmadı. Defansa yönelik oyuncular gelmezse forvetlerimize kuvvet . amin :D

maxxdump

Dekan
2 Nisan 2008
6,377
6
218
39
Konuyla ilgisiz yorum / mesajlar ve onlara verilen cevaplar silinmiştir ;)
Lütfen konuyu dağıtmayalım arkadaşlar...

dead_ghost

Profesör
15 Kasım 2007
2,257
1
0
grup çok dengeli geldi bana ama bizim kadro 1 gömlek üstün benfica çok iyi transferler yaptı en zor maçımız onlarla olacak.kadromuz iyi ama henüz tam randıman alamadık oyun olarak umarım toparlanırız önümüzdeki sürede...