Asla Tahammül Edemediğiniz Şeyler

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
fft99_mf888628.Jpeg

mesela cuma namazına çorapsız gelenlere tahammül edemiyorum

masanın bir ucunda duran tuzluğa tahammül edemiyorum

atletle bakkala girenlere tahammül edemiyorum

parmak arası terliği çorapla giyenlere tahammül edemiyorum

bi mekana gittiğimde kaç kişiyiz efendim diyen garsona kafa atasım geliyor

sigaramın markasını söylediğim halde farklı bir sigara veren bakkal nuri amcayı bir gün döverim

traş olduktan sonra faullerim aynı hizadamı diye elli kez bakmaya

dışarda yürüken kızların mağaza camlarında kendilerine bakmalarına

tahammül edemiyorum çok sinir oluyorum

sizinkiler nedir..​

promidal

Profesör
Reaksiyon puanı
11
niye oruç tutmuyorsun diye soranlara tahammül edemiyorum. sanan ne kardeşim onun hesabını allah sorar..

eSa

Dekan
Reaksiyon puanı
352
Ne zaman lazım olsa tv nin kumandası karşı koltukta. Hep kalk boz rahatını. :cursing:

tambjk

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Gece yarısı eve dönerken, açık tekel bayinin önünden geçtiği halde sıgara almayıp, eve gittiğinde paketim bitti diyip arkadaşından otlanan tiryakilere tahammül edemiyorum :)

*

Arkadaşının paketindeki son tek sıgaraya göz diken tiryakiye de tahammül edemiyorum :)

<SxA>

Doçent
Reaksiyon puanı
2
sevmediğim bir insanın her seferinde yakın bir arkadaşımla aramı bozmasına :cursing:

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Akşam işten eve dönersin ya, hani bilgisayarını açarsın ya, hani tam oyuna girip multiplayer seçeneğine tıklarsın ya. İşte o an internetin gitmesine tahammül edemiyorum.

tambjk

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Kendisinden üst pozisyonda ve daha populer olanlara yada yöneticilerine yalakalık yapanlara, sırnaşanlara, hapşırsa gülenlere, ciciş biciş olanlara, küfür etse ağzından salyalar ile sırıtanlara, kanka olmak için samimiyetsizleşenlere, her söylediklerine doğru yada yanlış ayırt etmeksizin alkış tutanlara tahammül edemiyorum :)

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Öyle keskin çizgilerim yok,
Her şeye tahammül edebilirim... :)

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Genelde Düzenliyimdir.Her şeyimin yeri Bellidir.
Yinede Aradığım Eşyamı yerinde bulamazsam işte buna hiç tahammül edemem.

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
takıldım hocam, dinde zorlama yoktur zaten. :)
isteyen gider isteyen gitmez.kişiyle yaratan arasındadır.

Dinde zorlama yoktur derken, müslümanın müslümana namaz kıl oruç tut diye zorlaması oluyormuş:)

Benim tahammül edemediğim şey ne olursa olsun yaptığımın eleştirilmesi, iyi bile olsa daha iyi niye olmadı denmesi.

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
takıldım hocam, dinde zorlama yoktur zaten. :)
isteyen gider isteyen gitmez.kişiyle yaratan arasındadır.
yanlış. Din de zorlama vardır. Seçimde zorlama yoktur :) örnek vermek gerekirse dinini seçebilir ya da dinsiz kalabilirsin bu senin hür iraden yalnız seçtiğin dinin yükümlülüğünü getirmek bir zorunluluktur. Müslümanlıkta bu farz diye geçer :)
Neyse ben de sıcağa tahammül edemiyorum :D bu aralar hatta insanlara bile tahammül edemez hale geldim :D

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
346
goygoyculara, arkamdan iş çevirenlere, grup halinde iken kadınlar gibi aralarında fısıldaşanlara, işi düştü mü sadece yardım isteyenlere.... Neyse oruçlu iken daha da gitmeyelim :)

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
sdn'de video inceleme izlerken video öncesi reklamlarda aniden sesin evi birbirine katmasına kısılamamasına tahammül edemiyorum. Nasıl içten küfrettim sdn ofisten çınlamıştır umarım...

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Kendisinden üst pozisyonda ve daha populer olanlara yada yöneticilerine yalakalık yapanlara, sırnaşanlara, hapşırsa gülenlere, ciciş biciş olanlara, küfür etse ağzından salyalar ile sırıtanlara, kanka olmak için samimiyetsizleşenlere, her söylediklerine doğru yada yanlış ayırt etmeksizin alkış tutanlara tahammül edemiyorum :)

işte buna katılıyorum noktasına kadar..

Tommy Vercetti

Profesör
Reaksiyon puanı
1,634
bir konu hakkında son sözümü söyleyip oradan ayrılmaya kalktığımda arkamdan laf yapmaya devam edenlere tahammül edemiyorum kafa göz giresim geliyor

heathrow

Doçent
Reaksiyon puanı
55
Dinde zorlama vardır:

A: Demek namaza gelmiyon! Allah senin belanı verecek! Mendabur seni! Yürü lan gidiyoz!
B: Ne vuruyon enseme abi?
A: Yürü konuşma len!
B: Ayıp oluyo abi herkes bize bakıyo. Elindeki ne? Nerden buldun onu abi?
A: Kızılcık sopası! Geliyon mu, gelmiyon mu?
B: Geliyommm

:D

(şaka)

KaJMeR13

Profesör
Reaksiyon puanı
9
hayatı eğleceden ibaret gören, her şeye küfür eden, ayna karşışın da çektiği fotoyu face de paylaşan, ne yapman gerektiğini söyleyen, bir işle meşgulken seni rahatsız eden, tek derdi kendini kanıtlamak-dikkat çekmek olan.... ve benzeri insanlara nedense tahammül edemiyorum, bazen çıldırtıyorlar adamı.(ama sabır :) )

bide boş geçen matematik dersinde "ders boş geçmesin diye müzikçi-türkçeci gibi alaksız hocaları yollayan" müdür yardımcısına tahammül edemiyorum :D

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
ha bide işyerinde kız personelllere komiklikler yapıp kızları güldüren ahmaklara tahammül edemiyorum

BlackXr

Profesör
Reaksiyon puanı
32
beni bekletenlere tahammül edemiyorum bi kaşık suda boğmak istiyorum :p

wolkhy1903

Profesör
Reaksiyon puanı
79
parmak arası terliği çoraplaa nasıl giyiyorlar yahu..bende buna takıldım bak şimdi....

nailasmu

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Kendini akıllı sanıp akıl vermek isteyenlere tahammul edemiyorum. Hatta direk suratına senden akılmı alıcam?! diyorum. Hep tek takılmayı severim her ortamda

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
- Yemek yerken ağzını açıp şapurdatanlara,

- Çok ve boş konuşanlara,

- Kendini beğenmiş olanlara uyuz olurum :)

azen63

Profesör
Reaksiyon puanı
24
birini istemediğin zaman karşına çıkması aradığın zamanda ortadan kaybolması ....