Aşk Konusunda Kafam Karışık

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,400
Olay orada bitiyor ben hoşlanıyorum ama adım atmaktan çekiniyorum EN AMA EN yakın arkadaşım. İlk baştan beri bana ilgisi olduğunu hissetmedim. Hissettiğim zaman ise kız benden uzaklaştı. Hala benimle konuşuyor ama daha soğuk.
O zaman o seni hakkaten arkadaş olarak görüyomuş ve belli ki seninle sew olmayı aklında bile geçirmemiş sende ondan hoşlandığnı hissedince biraz bozulmuş olabilir yani burda yapılacak en iyi şey arayıp herşeyi teker teker anlatmak ve onu kaybetmekten korktuğnu anlıyorum ama hiç bişey demeden gitmesi yerine herşeyi bilip gidecekse öyle gitmesini tercih ederim

Assad Najjar

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,305
Benim de kafam karışık. Hiç çalışmadan TUS'a girmek gibi bir şey, tutma olasılığı var gibi; ama düşük ihtimal.

Her seferinde kendi kendime "Olmaz öyle şey Assad" diyorum, "Kendine gel." diyorum; ama yine deniyorum.

ScorFy

Doçent
Reaksiyon puanı
361
Benim de kafam karışık. Hiç çalışmadan TUS'a girmek gibi bir şey, tutma olasılığı var gibi; ama düşük ihtimal.

Her seferinde kendi kendime "Olmaz öyle şey Assad" diyorum, "Kendine gel." diyorum; ama yine deniyorum.
Keşke TUS'a hazırlansam :(

O zaman o seni hakkaten arkadaş olarak görüyomuş ve belli ki seninle sew olmayı aklında bile geçirmemiş sende ondan hoşlandığnı hissedince biraz bozulmuş olabilir yani burda yapılacak en iyi şey arayıp herşeyi teker teker anlatmak ve onu kaybetmekten korktuğnu anlıyorum ama hiç bişey demeden gitmesi yerine herşeyi bilip gidecekse öyle gitmesini tercih ederim
Benimde aklım karıştı ama kararsızım. Bazen ufak bir cesaret geliyor. Elime telefonumu alıyorum mesaj yazıyorum, olay "nasılsın iyi misin" oluyor.

Assad Najjar

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,305

Benimde aklım karıştı ama kararsızım. Bazen ufak bir cesaret geliyor. Elime telefonumu alıyorum mesaj yazıyorum, olay "nasılsın iyi misin" oluyor.
Her şey sırayla genç adam. İlk önce "üniversite sınavı" denilen boss'u yenmen lazım. Daha sonra hardcore bir build yapman lazım; zira "TUS" denilen boss ile normal build'ler başa çıkamıyor. Demem o ki daha level 14 iken, level 100 boss'un karşısına çıkılmaz, bilmem anlatabildim mi?

ScorFy

Doçent
Reaksiyon puanı
361
Her şey sırayla genç adam. İlk önce "üniversite sınavı" denilen boss'u yenmen lazım. Daha sonra hardcore bir build yapman lazım; zira "TUS" denilen boss ile normal build'ler başa çıkamıyor. Demem o ki daha level 14 iken, level 100 boss'un karşısına çıkılmaz, bilmem anlatabildim mi?
TUS'un ne olduğu hakkında fikrim var ailem sağlıkçı. Zira daha önümde LGS denilen başlangıç BOSS u var.

ScorFy

Doçent
Reaksiyon puanı
361
Teşekkürler.

ScorFy

Doçent
Reaksiyon puanı
361
Bir süre onunla konuşurken sorular sordum, sorularımda "aşk" adı altında bir sevgisi olmadığını öğrendim.

ScorFy

Doçent
Reaksiyon puanı
361
O zaman geçmis olsun ondan hoşlandığınla kaldın 1 adım ileri bile gidemedin
Bir şey olmaz, hala çok samimiyiz. Ama aklımda belki de duygularımı karıştırdığım ile alakalı soru işaretleri var. Bunları gidermeye çalışıyorum.

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,400
Bir şey olmaz, hala çok samimiyiz. Ama aklımda belki de duygularımı karıştırdığım ile alakalı soru işaretleri var. Bunları gidermeye çalışıyorum.
Ya aslında o bazen bende de oluyo çok yakın arkadaşın olduğu zaman bi sew olma hep aklından geçiyo ama samimi olup sevgili olmamak önemli neyse uzun lafın kısası olmadı :(

ScorFy

Doçent
Reaksiyon puanı
361
Ya aslında o bazen bende de oluyo çok yakın arkadaşın olduğu zaman bi sew olma hep aklından geçiyo ama samimi olup sevgili olmamak önemli neyse uzun lafın kısası olmadı :(
Bu konuda çok yardımınız oldu teşekkür ediyorum.

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,843
Şu memlekette bir tek benden hoşlanan çıkmadı zaten, hayret bir şey sayın seyirciler...
Vee sizi de seven biri çıktıı!
Ne diyoruz En Büyük Tinder.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yalnız bu şey bana tanıdık geldi

Assad Najjar

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,305
Vee sizi de seven biri çıktıı!
Ne diyoruz En Büyük Tinder.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yalnız bu şey bana tanıdık geldi
Tinder'dan kimse beni beğenmedi yalnız. Kız arkadaşımla aynı şehirde yaşıyoruz biz, hemşire kendisi, o şekilde tanıştık. Yani ikimizde sağlık çalışanıyız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar