Aşk Acısı Çektiniz Mi? ''Psikoloji''

Bu konuyu okuyanlar

speeddome

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Şuan aşk acısı çekmiyor olsanız dahi hayatınızda en az 1 kez aşk acısı herkes çekmiş olucaktır diye düşünüyorum, Bu aralar çok fazla denk geldiğim konu başlıklarından biri de zihin temizleme, Zihnimiz çok fazla şeyi bir anda üretebilir ve durumu kontrol altına alamadığımız durumlarda Aşk veya mali sıkıntılar her geçen gün daha da artarak zihnimizi meşgul etmeye ve bizi melenkolik durumlara çekmeye başlar.
Sizlere bu konuyla ilgili bir video paylaşmak istiyorum, aynı zamanda bu ve benzeri sorunlar yaşayan herkesin bu forum başlığımızın altına yazmalarınu rica ediyorum...

speeddome

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Gerçek aşk zihin işi değildir, "KALP" işidir. ;):rolleyes:
Kalbinin hissettiklerini ne ile yönetiyorsun, yine kalbin ile mi? Aklın ile mi? Yine aynı şekilde bir örnek vericek olursam, bir mide, baş ağrısı çektiğinde ilk önce aklın ile uyarıyı alır yine aklın ile müdahaleni yaparsın... Aşk zihin işidir demiyoruz, Burda anlatılan mesele farklı ;)

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Kalbinin hissettiklerini ne ile yönetiyorsun, yine kalbin ile mi? Aklın ile mi? Yine aynı şekilde bir örnek vericek olursam, bir mide, baş ağrısı çektiğinde ilk önce aklın ile uyarıyı alır yine aklın ile müdahaleni yaparsın... Aşk zihin işidir demiyoruz, Burda anlatılan mesele farklı ;)
Gerçek AŞK kalpte vuku bulur ve akıl ile yönetilemez, sadece kalp işidir ... Her durumu beyinsel deyip para kazanma tuzaklarına HAYIR diyenlerdenim...;)?☠

speeddome

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Gerçek AŞK kalpte vuku bulur ve akıl ile yönetilemez, sadece kalp işidir ... Her durumu beyinsel deyip para kazanma tuzaklarına HAYIR diyenlerdenim...;)?☠
Ben aşk zihinde başlar demedim, sen yazılanı anlamıyor yada laf olsun diye konuşuyorsun, her durum zihinde başlarda demedim, sana zarar veren duygularını aklın ile yönetebilceğini söyledim, para tuzakları falan yazdın, cevap veremiyorsan uslubu ile susmayı bil, yani yazılarım sinirini bozmuşda olabilir okunanı bari aklın ile anlamaya çalış, duygularını iki dk kenara koy :D:D tüm hayatı duygularımız ile hareket edemeyiz, etmiyoruz da ... sana mutlu günler diliyorum.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Ben aşk zihinde başlar demedim, sen yazılanı anlamıyor yada laf olsun diye konuşuyorsun, her durum zihinde başlarda demedim, sana zarar veren duygularını aklın ile yönetebilceğini söyledim, para tuzakları falan yazdın, cevap veremiyorsan uslubu ile susmayı bil, yani yazılarım sinirini bozmuşda olabilir okunanı bari aklın ile anlamaya çalış, duygularını iki dk kenara koy :D:D tüm hayatı duygularımız ile hareket edemeyiz, etmiyoruz da ... sana mutlu günler diliyorum.
Ne çabuk sinirlenmişsin, duygularını çok iyi yönetebilmişsin ??

Hadi sana iyi yalanlar - dolanlar....

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Ne aşkı yav.

Redlonmas

Spectator
Reaksiyon puanı
3,093
Ne çabuk sinirlenmişsin, duygularını çok iyi yönetebilmişsin ??

Hadi sana iyi yalanlar - dolanlar....
pattes lik yapmayın la :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

evet aşık oldum 3 kere ayrldm ama sadece ayrıldığım ay bayabayabaya üzülmüştüm onun dışında psikolojik sıkıntı yaşamadım herkesin duygusu farklı olabilir. Kimisi çook soğuk kanladır. Kimisi hemen ağlar(benim gibi.)yani hayat bu nese şimdi yaşı büyük dayılar der : yew gaeduş benada birtane lazum avrat olmiyki yaw.. :D

Kimse Bilmez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
herkese selam. nedendir bilemiyorum ama buraya içimi dökmek ihtiyacı hissettim. delicesine aşık olduğum sevgilimle alkol yüzünden birlikteliğim bitti. tanışma öncesi alkol kullandığımı biliyordu, fakat birlikteliğimiz başladığında kullanmayı bıraktığımı söyledim.. çünkü kırmızı çizgisi çok net alkoldü... ve birlikteliğimizin sanırım 3. ayında bir şekilde beni alkol almış şekilde gördü. ve çok utandım,gördüğünde bana söylediklerinin her bir harfi tokat gibiydi bana. neticede kendimi affettirdim. dünyalar benim olmuştu. bundan 10 gün öncesine kadar sözümü tutamadım ve sanki tekrar içine doğmuş gibi tam alkol aldığım gün gene beni gördü. ve bu işin bir daha olmayacağını söyledi noktayı koydu haklı olarak.
tamam haksız olduğumu biliyorum. sözümü tutamadım ama o gün iki bira içmek istedim ailevi bazı sıkıntılardan dolayı şunu da belirtmek isterim asla alkolik değilim. ama insana bir şans daha verilmez mi ? ki hiç düşünmeden uğruna canını verecek kadar seven bir insana... aşk bu kadar basit mi ? yoksa ben mi kötü insanım ? aklımı yitireceğim....
kusura bakmayın biraz fazla kafa şişirdim sanırım??