Aşın bu TakTikleri

DarkLady

Dekan
Reaksiyon puanı
12
Mini mini birlerden bi arkadaş yanaştı anfinin yerini sordu tarif ettikk usulca gitti.aradan 5 dakika geçmeden geri geldi burda çay içilcek bi yer var mı die sordu..kantini de tarif ettik saf saf ...sona demez mi beraber içelim die :) (jeton düşmüo tabi 3. hafta kantinin yerimi kaldı :) )teşekkür ederime karşılık çok kötüsün gibi bir ithamda bulnduu sonrada bn çömüm diemi gelmiosun dedi :) tatlı bir sohbetten sonra uğurladımm arkadaşıı:devil:

3 yıllık öğrenci hayatımda ki tanışma şeklinin ilk deil ama sonu olcak sanırım:D

bu gibi durumlara kızların birçoğumu maruz kalmıştır.peki erkeklerin farklı bir taktiği yok mu ?

yer6

Profesör
Reaksiyon puanı
54
varmı hakikatten yazında örenelim :p :D

olympus41

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Mini mini birlerden bi arkadaş yanaştı anfinin yerini sordu tarif ettikk usulca gitti.aradan 5 dakika geçmeden geri geldi burda çay içilcek bi yer var mı die sordu..kantini de tarif ettik saf saf ...sona demez mi beraber içelim die :) (jeton düşmüo tabi 3. hafta kantinin yerimi kaldı :) )teşekkür ederime karşılık çok kötüsün gibi bir ithamda bulnduu sonrada bn çömüm diemi gelmiosun dedi :) tatlı bir sohbetten sonra uğurladımm arkadaşıı:devil:

3 yıllık öğrenci hayatımda ki tanışma şeklinin ilk deil ama sonu olcak sanırım:D

bu gibi durumlara kızların birçoğumu maruz kalmıştır.peki erkeklerin farklı bir taktiği yok mu ?

Bu kadar sene boşuna okumuşsunuz.

findukfaresi

Dekan
Reaksiyon puanı
73
heheheh komik olmuş valla
ben hiç mağruz klmadım böyle birşeye
yüzüklerden olabilr belki

findukfaresi

Dekan
Reaksiyon puanı
73
enteresan bir yaklaşım
nedir bu ya üniversiteye yeni gelenlerde hemen sevgili bulma çabası
lisedeyken bizim arkadaşlar da derdi üniversiteye bi kapak atalım
sonra her gün bi kızı eve atacam diye

eyyy çömler bu lafım size
aşın artık bunu öyle olmuyor esasında

DarkLady

Dekan
Reaksiyon puanı
12
zor aşılırr yaff 1 deyken üst sınıflardan çektik 4 teyz şimdide çömlerimden :)
kendi ayıplarını söz söylerek örtmeye çalşmıolarmıı tam sinr oluyorumm
çok kabasın ,kötüsünn... neymişimm benn :)

DarkLady

Dekan
Reaksiyon puanı
12
aslında yaşça bnden büyükler :)
sınıff farkıı :)

findukfaresi

Dekan
Reaksiyon puanı
73
olsun yaşça büyük olmaları önemli değil
sen daha üst sınıftasın :)

ez onalrı dark ::D

DarkLady

Dekan
Reaksiyon puanı
12
böcükk gibi mi ezeyimmm :)

findukfaresi

Dekan
Reaksiyon puanı
73
ya aslında çöm muhabbeti lisede kalmış beee
üniversitede hiç öyle bişe yok valla

CZC

Profesör
Reaksiyon puanı
1
:)

Recep İvedik filmini aşk filmi sayan, film bittikten sonra içini çeken cenireyşın ortalıkta geziyor :)

Rol modelleri kiminin Polat Alemdar, kiminin Tan Sağtürk..
İstanBlue veya İstanBull içmeyi haftanın lüksü veya kopma anı sayıyor bir çoğu..

Ne yapmasını bekliyordunuz ki?

Pencerenizin altında güllerle adınızın baş harfini yazmasını veya gitarıyla resital vermesini mi? (Hoş resital verse de repertuarda Müslüm+Ferhat G. den başka bişey olabilemezdi ama :) )

Bunlardan biri de rahat 20 dolu masanın olduğu bi mekanda Elvis i coverlamaya kalkmıştı geçen gece..
Its now or never a başladı, biz "hönk noluyoruz" demeye kalkmadan da "samholdmidnayyyttt" diye çığırmaya başladı.. Sözleri ezberlemek gerekmiyordu demek bi şarkı coverlamak için, Elvisin kemiklerini sızlatmak için :)
Kırk yıllık şarkıcı havasında hemi de..

Dua edin böyle bi tip rastlamadı size kantinde..
Kesin evlenme teklifi patlatırdı :)

DarkLady

Dekan
Reaksiyon puanı
12
:)

Recep İvedik filmini aşk filmi sayan, film bittikten sonra içini çeken cenireyşın ortalıkta geziyor :)

Rol modelleri kiminin Polat Alemdar, kiminin Tan Sağtürk..
İstanBlue veya İstanBull içmeyi haftanın lüksü veya kopma anı sayıyor bir çoğu..

Ne yapmasını bekliyordunuz ki?

Pencerenizin altında güllerle adınızın baş harfini yazmasını veya gitarıyla resital vermesini mi? (Hoş resital verse de repertuarda Müslüm+Ferhat G. den başka bişey olabilemezdi ama :) )

Bunlardan biri de rahat 20 dolu masanın olduğu bi mekanda Elvis i coverlamaya kalkmıştı geçen gece..
Its now or never a başladı, biz "hönk noluyoruz" demeye kalkmadan da "samholdmidnayyyttt" diye çığırmaya başladı.. Sözleri ezberlemek gerekmiyordu demek bi şarkı coverlamak için, Elvisin kemiklerini sızlatmak için :)
Kırk yıllık şarkıcı havasında hemi de..

Dua edin böyle bi tip rastlamadı size kantinde..
Kesin evlenme teklifi patlatırdı :)
süpersinn ya duaya başladım hemenn :sorry2:
kendimi şanslıı hissetmeye başladım bi andaa :innocent:
ya bide Recep İvedik in ikizi olsaydıı şakk die kalırdık heralde :)

hayallerimm Karadeniz de yeşerio zaten;)

Alengirli

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Ben farklı bir okuldayım herhalde, bizde böyle alt sınıfı ezme falan durumu olmuyor pek.

Neyse, taktik maktik boş iş, matematik denklemi gibi bakarsan olaya zaten başlamamak daha iyi. Kendine güvendikten ve bunu hissettirdikten sonra, ne karşı cinsin ezme durumu kalır, ne de içinde uhde.

Küçük bir tüyo vereyim yine de, kaybedeceğiniz hiçbir şey olmadığını bilin, karşı cins (kız veya erkek) ne kadar görgüsüz olursa olsun, olay çıkarıp sizi rezil etmeyecektir konuşmak istediğinizde. Eskiden vardı böyle olaylar lisede falan ama, eğer üniversiteye geldiyseniz, kendinizi istediğiniz kadar tipsiz, ezik, çöm, kıl, yün bulun... Herhangi bir kıza tanışmak için merhaba dediğinizde, alabileceğiniz en ters tepki, egosunu okşadığınızı belli eden bir gülümsemeyle "kusura bakma ama ilgilenmiyorum" gibi bir laf olur. O lafı da iki üç gün içinde unutursunuz zaten.

findukfaresi

Dekan
Reaksiyon puanı
73
bence ilişki öyle pat diye sormakla olmaz
herşey doğal olur

taktik kitapları okuyan arkadaşlar boşa okuyorrr

en azından bana sökmez öyle durduk yere gelip d eyok çay içelm yok kantine gidelm yok tanışalım muhabebtleriii

DarkLady

Dekan
Reaksiyon puanı
12
Alengirli güsel söylüosun ama şu ezme işi ciddi değildi :)
herkes senin gibi düşnse ne ii olurdu

Alengirli

Dekan
Reaksiyon puanı
23
İşte o "sence" öyle corpus, beyaz atlı prensini bulan tabii ki öyle düşünür. Tok açın halinden anlamaz gibi bi durum :D

Her türlüsünü gördüm ilişkilerin, pat diye sormakla başlayanını da, iki yıl kankalıktan terfi edenini de. İnanın her şekilde oluyor olacağı varsa. Yoksa da istediğiniz kadar zorlayın, istediğiniz kadar iyi biri olun, yine de olmuyor... (bu üç nokta, bende olmadığı anlamına geliyor :D )

findukfaresi

Dekan
Reaksiyon puanı
73
valla bilmem ben ama öyle ilk görüşte de hadi madem kantine beraber gidelm diyen birine "aa evet ben de tam böyle birini arıyodum gelsn beni kantine götürsün diye" diye cevap veren bi kız tanımıyorum

CZC

Profesör
Reaksiyon puanı
1
valla bilmem ben ama öyle ilk görüşte de hadi madem kantine beraber gidelm diyen birine "aa evet ben de tam böyle birini arıyodum gelsn beni kantine götürsün diye" diye cevap veren bi kız tanımıyorum

Yüzbinde bir de olsa belki vardır öyle biriler ha?
Veya şehir efsanesi olmuş olaylar vardır özellikle tıfıl üni lilere ilk geldiğinde "üfürülen"

Son olasılık: Köyden indim şehire ayarında, cebine babasının koyduğu paranın sıcaklığıyla don juan-kazanova triplerine girmiş junior hacıağa lar olabilemez mi?

Allah korusun sosyolog olup çıkıcam bu sitenin konularına daldıkça :)

Alengirli

Dekan
Reaksiyon puanı
23

Evet, elbette kimse öyle düşünmüyordur ama zaten o gibi durumlarda olay bişeyleri "kabul etmekle" değil, "şans vermekle" ilgili daha çok. Delikanlı da bu şansı adam gibi kullanırsa, arkadaşlığını kazanır ve zaman içinde yine senin dediğin doğal yollardan oluşur ilişki. İlk başlangıcı da hoş bir anektod olarak kalır, ben de dahil olmak üzere böyle çok da mutlu birliktelikler kuran bir sürü insan tanıyorum.

calvaria

Profesör
Reaksiyon puanı
9

ahh aşkım benim ben sana bölemi ögrettim :) Hani bi lafı varya büyük düşünür ankaralı namık'ın "ne kadar civata varsa o kadarda somun var" diye. Sadece etrafta ben karı istirem diye dolasan erkeklermi var sanıyorsun :) öle kızlar gördümki aklın almaz :) tabi burda anlatılcak şeyler değil bi ara ben sana tok karnına anlatırım :devil:

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
Lise 1'in 2.döneminden beri yüzüğüm parmağımda :)

Cümle alleemm hakanımı biliyor .. Onun için olsa gerek kimse yanıma yaklaşamaz. İzin vermem zaten ...

iersin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ahh aşkım benim ben sana bölemi ögrettim :) Hani bi lafı varya büyük düşünür ankaralı namık'ın "ne kadar civata varsa o kadarda somun var" diye. Sadece etrafta ben karı istirem diye dolasan erkeklermi var sanıyorsun :) öle kızlar gördümki aklın almaz :) tabi burda anlatılcak şeyler değil bi ara ben sana tok karnına anlatırım :devil:

Calvaria çok haklısın valla ben gördüm senin dediğin kızlardan:devil:.Ama bizim üni. de öyle erkek çok çünkü mak. müh. okuyorum. :D Arkadaşlardan biliyorum.

tudRoY

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Ne böyle bir tip olurum ne de uğraşırım bir kızın benimle gezmesi için.. Sütten dili yanan yoğurdu üfleyerek yer ama ben yer miyim yemeeem :D

erol_1982

Profesör
Reaksiyon puanı
0

Ben utangaç biri olduğum için hiçbirzaman bu kadar yüzsüz olamadım:ph34r: keşke yüzsüz olaydım:sorry2::sorry2: