asıl itiraf burda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Özlem Çelik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
itiraf ediyorum. inatçı, dikkafalı, başına buyruk biriyim. dediğimi illa yaptırmalıyım. otoriterim. bi konuya karar vermişssem bildiğimden şaşmam başkalarınıda dinlerim ama aslında onların düşüncelerinin benim için bi önemi yoktur. bi kıyafet alırım arkadaşlarım beğenmesede giyerim önemli olan benim beğenmiş olmamdır.üstelik bi de ukalayım. böyle olduğumu hep söylerler hiç kabul etmem hatamı hep ben haklıyımdır. alçak gönüllü görünürüm ama kendimi beğenmişlikte yaparım içten içe ilk kez burda itiraf ediyorum;)

red-bird

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Sevgili Özlem şunu belirteyimki ne kadar dediğimi yaptırırım, istediğim olur desende bu konu ya kilitlenir yada üzerinde oynama yapılır ;) başlıkta hata yapmışsın çünkü... Bu itirafının noktalanmasını istemiyorsan bence düzelt...

Ayrıca sevgili arkadaşım, bu söylemişolduğun şeyler aslında birçok insanın içinde olan şeyler... Önemli olan kötü huyları bastırmaktır bence, bunlarla övünmek değil ;) bu benim nacizane düşüncem benim söylediklerimide umursamayabilirsin :)

eF.E

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
başlıkta hata yapmışsın çünkü... Bu itirafının noktalanmasını istemiyorsan bence düzelt...

Konu başlığını düzeltebiliyoz mu?:helpsmilie:
yapabiliyosak nasıl? bi ara uğraşmıştım baya da..:)

kampusss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu özellikler tüm insanlarda var diyebilirim.. kimi çok kimi az derecede bastırıyor bunları..
Eğer davranışın sonucu pozitif olursa bu kendini gerçekleştiren kehanet olur ve bu davranışlar artar, özellikler daha belirgin olarak görünür, davranışın sonucu negatif çıkarsa birey bu özellikleri ister istemez bastırma yoluna gider...

red-bird

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Konu başlığını düzeltebiliyoz mu?:helpsmilie:
yapabiliyosak nasıl? bi ara uğraşmıştım baya da..:)

eğer kendi açtığın bir konu ise düzeltebiliyorsun... Konunu hiç açmadan başlığına çift tıklarsan bunu başarabilirsin ;) ama dediğim gibi kendi açtığın konu ise.

eF.E

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
eğer kendi açtığın bir konu ise düzeltebiliyorsun... Konunu hiç açmadan başlığına çift tıklarsan bunu başarabilirsin ;) ama dediğim gibi kendi açtığın konu ise.

evet başarabilirim yapanların benden ne fazlası varki..:D;)
teşekkürler..:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...