Aşık oldum

Bu konuyu okuyanlar

iol99

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Efe Zoroğlu dedi ki:
warkortali dedi ki:
alperveli dedi ki:
kaynak var mı efe

Kalbini olaracaz merak etme kaynak ile elektrot'u getirin bana başlıyoz, ha tabi bide kaynak gözlüğü .. :D

Aşık oldum aşık oldum ormanlarda Aslan iken sütdökmüş bir kedi oldum :p

Hahahaha :D Efe sen "konu dışı" bölümünü aşmış vaziyettesin. Seni "şiir" bölümüne doğru alalım :D Ordan da "İçimizdeki amatörler" bölümünde yazdığın şiirlerin bestesini yapıp bir kliple çıkarsın Gizemin karşısına. Bak işte o zaman Gizem Durmaz :D (S) (L) :$

Efe Zoroğlu

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Evet Arkadaşlar Bilgisayar ve İngilizce işinden bir fayda göremiyorum. :}Bırakıyorum :D.Şair ve Bestekar olayım bari :p

alperveli

Profesör
Reaksiyon puanı
48
o zaman konuyu şiir bölümüne taşıyalım olmaz mı

Efe Zoroğlu

Profesör
Reaksiyon puanı
7
GENÇ ERKEKLE AŞK :p

TÜRKİYE' de çok nadir karşılaşılan bir durum olmakla birlikte orta yaşlı bir kadın, kendisinden yaşça epey küçük bir erkekle ilişki kurabiliyor. Bu tarz bir ilişkiye giren kadın kendisinden küçük erkekle genellikle kendi çevresinde değil bambaşka bir çevrede tanışıyor.

Avantajları: Orta yaşlı kadın kendi yaş grubundan erkeklerle kurduğu aşk ilişkilerinde aradığını bulamamış ve hayal kırıklığına uğramıştır. Bu yüzden de genç, yakışıklı ve en önemlisi hayat dolu bir erkekle yepyeni bir enerji kazanmak, taze ve dinamik bir aşk yaşamak ister, erkekse genç kadınlarla yaşadığı olgunlaşmamış, acemilik kokan tecrübelerden sıkılarak ne istediğini bilen bir kadınla daha seviyeli bir ilişki beklentisindedir. :}

iol99

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Efe Zoroğlu dedi ki:
GENÇ ERKEKLE AŞK :p

TÜRKİYE' de çok nadir karşılaşılan bir durum olmakla birlikte orta yaşlı bir kadın, kendisinden yaşça epey küçük bir erkekle ilişki kurabiliyor. Bu tarz bir ilişkiye giren kadın kendisinden küçük erkekle genellikle kendi çevresinde değil bambaşka bir çevrede tanışıyor.

Avantajları: Orta yaşlı kadın kendi yaş grubundan erkeklerle kurduğu aşk ilişkilerinde aradığını bulamamış ve hayal kırıklığına uğramıştır. Bu yüzden de genç, yakışıklı ve en önemlisi hayat dolu bir erkekle yepyeni bir enerji kazanmak, taze ve dinamik bir aşk yaşamak ister, erkekse genç kadınlarla yaşadığı olgunlaşmamış, acemilik kokan tecrübelerden sıkılarak ne istediğini bilen bir kadınla daha seviyeli bir ilişki beklentisindedir. :}

"genç, yakışıklı ve en önemlisi hayat dolu" bu özelliklere sahip misin Efe? :D Ayrıca da seb bunu Gizem'e özel mesaj olarak atsaydın ya :*

Efe Zoroğlu

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Ya ne bileyim.Zaten Ben isim vermedim ki.İsmi obsurcahome verdi.Özel mesaj'a gerek yok.Zaten bunu yüzüne söyledim.Msn de.Biz delikanlıyızdır yani.Neyse odur. B)
Ama Gizem'in bu konudan dolayı üzülmesini istemiyorum.Ben sadece çok heyacanlı olduğum için sizden fikir istedim. :)

Berkin Bozdoğan

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Durma, devam et; Powerade... demiş atalarımız. Kolay gelsin, derman bulasın.

Efe Zoroğlu

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Helal be Berkin Ağabey.Tuttuğumu koparacağım.Bir şeyi kafaya koydum mu.Evelallah ^^ :)

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Efe Zoroğlu dedi ki:
Helal be Berkin Ağabey.Tuttuğumu koparacağım.Bir şeyi kafaya koydum mu.Evelallah ^^ :)

Gidip de kıza "Ya benimsin ya toprağın" deme sakın.

Efe Zoroğlu

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Troy dedi ki:
Efe Zoroğlu dedi ki:

Gidip de kıza "Ya benimsin ya toprağın" deme sakın.

Yok Troy Ağabey Hiç öğle dermiyim.Onun incinmesini kesinlikle istemem.Üzülmesin o.Zorla olurmu bu işler.Kendime güveniyorum da onun için.Yani şimdi o Tabii 20 li yaşlardan hoşlanır ama benim ile tanışsa fikrini değiştirme ihtimali var.Zaten illa bir ilişki olması şart değil.Çok iyi Arkadaş'da olabiliriz.Neden olmasın.Ben'im Aşkım devam eder.
O rahatsız olmasın,üzülmesin

Wolker

Profesör
Reaksiyon puanı
2
way be helal sana genç ne diyeyim biz yaşlandık aşık filan olamaz olduk bari sen değerlendir elindeki güzel fırsat hadi başarılar ... :) (magazin bölümüne gideyimde az patrick'in başlıklarını gezeyim :) derdimizin dermanı )

Efe Zoroğlu

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Wolker dedi ki:
way be helal sana genç ne diyeyim biz yaşlandık aşık filan olamaz olduk bari sen değerlendir elindeki güzel fırsat hadi başarılar ... :) (magazin bölümüne gideyimde az patrick'in başlıklarını gezeyim :) derdimizin dermanı )

Teşekkürler Ağabey.Keşke ben 25 Yaşında olsaydım :) :(

gizem durmaz

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Gerçekten inanamıyorum. Nerler olmuş böyle o_O
Msn de bana dediğin şeylerin bu kadar ileri olduğu bilmiyordum :(
Arkadaşlar belki benden bütün bunları karşı net bi açıklama yapmamı bekliyorsunuzdur ama söyleyecek hiç birşey bulamıyorum ;( ;( ;(
>X< ??? >X<

Efe Zoroğlu

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Tamam Arkadaşlar konu kapandı.Gizem daha fazla rahatsız olmasın.Zaten Gizem'inde bir suçu yok.İyice reklam olduk zaten.Neyse Ben, o ne olduğu tarif edilemeyen bir duygu yaşıyorum.Tek kişilik aşk olurmu derseniz ben böyle platonik takılayım en iyisi.Gizem Daha fazla incinip sıkıntı olmasın.Hepimizin yok mudur platonik aşk'ı tabii ki olmuştur.Saygılar B)

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Gerekse malup ol Yüreksiz kalmadan yürü ; Gözlerin dolmadan, Dizlerin vurmadan Yazgına yanmadan, Anla dünü...

Efe Zoroğlu

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Jojoba dedi ki:
Gerekse malup ol Yüreksiz kalmadan yürü ; Gözlerin dolmadan, Dizlerin vurmadan Yazgına yanmadan, Anla dünü...

Vay Vay Vay
Yedin beni evladım yedinnnnnn :D :D :D

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
(L) EN BÜYÜK AŞKLAR KAVUŞULAMAYAN AŞKLARDIR (L)

gizem durmaz

Doçent
Reaksiyon puanı
0
oBsCuR HoMmE dedi ki:
(L) EN BÜYÜK AŞKLAR KAVUŞULAMAYAN AŞKLARDIR (L)
İyi de dikkatinizi çekerim arada bir kavuşamama durumu yok !!!
Efe lütfen benden olumlu bir cevap bekleme. Üzülmeni istemiyorum ama nedenini ve bunun böyle olacağını sende biliyordun :L

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
nasıl kavuşamama olayı yok...

Olayın ana konusu zaten kavuşamama... :D

lucifer

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Sıkmayın canımı uleeeyyynnnnnn !!!

Ben gizem'in ağabey'im.Sabahtan beri oku oku sinirlerim boşaldı :D Bak efeciğim(cİĞİM KOYDUM KÖTÜ ŞEYLER SÖYLEYEBİLİRİM) :D ya hemen konuyu kapat ya beni oralara getirme !!!

!!! :D

Efe Zoroğlu

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Gizem tabii ki.Haklısın.Ben zaten olumlu bir cevap beklemedim.Zaten ortada çıkma teklifi de yok ki.Konu kapandı ben kendi kendime yaşarım.

Kibarlığına ve hassasiyetine sonsuz sevgi ve teşekkürler.Ben de istemedim böyle olmasını.

Seni seviyorum. (S) (L)

Tarihe geçmiş bütün büyük Aşk'larda bir son olmadığı için zaten aşk oluyor.

Romeo ve juliet birbirlerine kavuşsalardı. Odunu sen kes hergün ben mi keseceğim diye bir süre sonra tattışmalar başlayıp Aşk da bitecekti galiba :(

lucifer

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Pesimist,Chimera sizi göreve çağrıyorum,Kitleyin bu konuyu !!! :D

gizem durmaz

Doçent
Reaksiyon puanı
0
OLumlu bir cevap beklemeydiysen neden böyle birşey yaptın ki ???
Unutmaki cevap vermesi için teklif(çıkma teklifi) olmasına gerek de yok Hele ki bu kadar şeyden sonra...

lucifer

Profesör
Reaksiyon puanı
5
gizem durmaz dedi ki:
OLumlu bir cevap beklemeydiysen neden böyle birşey yaptın ki ???
Unutmaki cevap vermesi için teklif(çıkma teklifi) olmasına gerek de yok Hele ki bu kadar şeyden sonra...

Bak hala cevap veriyo gir gız eve gapat eydiyeseli :D :D

Efe Zoroğlu

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Bak kayınço delikanlı adamsın belli. :D Yalnız bizim de oramız buramız oynamaz.Bizde yalnış olmaz.Ben Gizem'i seviyorum ulen .

Benim gibi Enişte'de zor bulursun böyle delikanlı. Bundan sonra sana yalnış yapana sıkmazmıyım be lucifer

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Ya Efe daha 9 yasında Gizem...

Yaşına ver...Gençliğin verdiği heyecanla yapmış böyle bişey...

tonce

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
14
Konu kilitleme felan ne oluyor burada gerekli görülürse kapatılır konu. :D Yöneticiye bidir butonu koymuşlar oraya. Forum kurallaını okuyalım. :D Belki konu sabitlenecek ve bu büyük aşkı herkesin görmesi sağlanacak. :D Sizleri bi kavuşturalım yani değil mi? :D :D

lucifer

Profesör
Reaksiyon puanı
5
tonce dedi ki:
Konu kilitleme felan ne oluyor burada gerekli görülürse kapatılır konu. :D Yöneticiye bidir butonu koymuşlar oraya. Forum kurallaını okuyalım. :D Belki konu sabitlenecek ve bu büyük aşkı herkesin görmesi sağlanacak. :D Sizleri bi kavuşturalım yani değil mi? :D :D

Tonce bunu yapamazsın %( !!! :D

Son mesajlar