Ashampoo snap 6

Bu konuyu okuyanlar

yasn11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bu program ne işe yarıyor,kullanım hakkında bilgi verirseniz sevinirim..

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Ashampoo Snap, bilgisayar ekranınızda görmüş olduğunuz görüntüleri kolayca kayıt edebileceğiniz bir yazılımdır. Örnek olarak bir web sitesinin ya da bir klasörün veya o anda izlediğiniz bir filmin ekran görüntüsünü alabilir, efektler ile süsleyebilirsiniz.

Özellikler:
• Filmlerden video yakalama
• Uygulamalardan video yakalama
• Video yakalama alanını belirleme, kendi sesini ekleme
• Ashampoo Snap'ı diğer resim ve videoları açmak ve düzenlemek için bir düzenleyici olarak kullanma
• Dikkatli kaydırma yakalama baskısı
• Otomatik dosya isimlendirme
• Renkle doldurma alanları için yeni düzenleme aracı
• Serbest şekilleri yakalama
• Benzersiz fare araçları
• Kullanıcı asistanı sihirbazlar
• Çok dilli arayüz

yasn11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tesekkurler,yalnız sinir oldugum sag ustte ashampoo ya ait ınce çızgı kotu ol mus fılm ızlerken de orda duruor canımı sıktı.

vexsel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ashampoo 6 iyi güzel VİDEO yakalıyo da neden videonun sesini kaydetmiyo anlamadım gitti.Acaba ben mi yanlış bişeyler yapıyom anlamadım ya la...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya tam ekrana basıom menüde , euro truck simulator2 ye tıklıyom ,,,, oynuyom sona pause ye basıyom vidyoyu izliyom euro truck simulator2 altta simge olarak duruyo

T800

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Ashampoo 6 iyi güzel VİDEO yakalıyo da neden videonun sesini kaydetmiyo anlamadım gitti.Acaba ben mi yanlış bişeyler yapıyom anlamadım ya la...

Arkadaşında dediği gibi video çekiyor da sadece mikrofondan ses alıyor pc'de ki sesi içine kaydetmiyor mu ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş ashampooda ses kaydetmiyor nerden ayarlanır bilen warmı :sneaky2:

Son mesajlar