Artik zenginim!

em2111

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaslar
bu gun mail adresimde dolasirken cok komik bir olayla karsilastim
kendini lawyer tettah olarak tanitan biri bana mesaj gonderdi ve bana 2008 yilinda Togo-da olen birinden 9.5 mln $ kaldigini bildirdi.
kendiside onun avukatiymis.
belki sizinde basiniza gelmistir diye bu konuyu aciyorum yotumlariniz icin simdiden tesekkurler

serkay1578

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Bende bugun internette gezerken sağda bi reklam çıktı işte kim daha çok gol attı messimi ronaldo mu diye ben messi dedim tebrikler ipad kazandınız dedi gelir heralde demi 2 gün sonra falan gelir dediler.Hatta özel üretimmiş kırmızı bile var ama ben pembe aldım.

WhiteHawk

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Arkadaşlar şaka yapıyorlardır.Kimse böyle şeylere inanmaz.Ben avukatıyım diyor bu kalan parayı alabilmek için şu kadar vergisi var o parayı bana gönderin diyor.Gönderen var.Sonra geçmiş olsun.İpad kazandınız olayı da aynı.Bir takım bilgilerinizi alıyorlar.Yada tıkladığınız anda bilgisayarınıza keylogger giriyor ve her yaptığınız hareketi izliyorlar.Amman ha sakın...

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Bazı seyler gercek. Ben grafık tasarım yaparken yanı tıcarı sekılde logo basına 100 dolar veren cıktı. Ama ıs ıcabıydı yabancılarla falan calısılıyordu. Ama spam gıbı degıldı. 9 mın $ tabıkı spam.

burns206

Profesör
Reaksiyon puanı
1
bana geliyodu hala geliyomus da spam diye isaretledigim icin artik gormuyodum :p eger dogruysa ben hala gecerli olanlardan bile senin kazandigini solarim :D cok sevenim var herhalde afrikada :p boyna allah rizasi icin abi para var cok senin bankaya yatimamiz lazim yok su nedenden yok bu nedenden ber banka numarani diyolar. ben vallahi kabul edemem deyip reddettim hep :p bi sor sen olursa benim paralari da aliyim ben :D bence bu adamlar banka numarasiyla filan bi isler planliyolar ama net bi tesbit yapamadim :p

BLacK+

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
18
togo bide anasını satiiim.. kimin 9milyonu varda sana kalsın.. açlıktan ölen somalinin kişi başı milli geliri 600$... Togonun 422$.. Hani sallıyacaksan adam gibi bir ülke ver, tatile gitme ihtimali olan bir ülke.. Salak yerine koymaları var bide dolandırıcıların..

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
2 gün önce geldi. :D

Hey honey,

I want you so bad you are my only wish...
Come around to my chat room you won't get disappointed
http://www.asdasdasda.com

If you like what you see, then maybe we can start talking to each other.

XOXOXO,

Foxy

uma350

Profesör
Reaksiyon puanı
70
Miras olayını email üzerinden halledeceklerini pek sanmıyorum, telefon numarasını bulmak email adresini bulmaktan daha kolay olsa gerek :D

Black_Trouble

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
banada böyle bir mail gelmişti. tam 19 Billion Dollars kazandım diye. fake mailler sadece spam kutusunu dolduruyolar

berinark

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Hayırlı olsun kardeşim. Bana neden gelmiyo öyle bi mail yaa:S :D:D:D

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Senden masraflar için bir kaç bin dolar isteyecek vs. vs. vs. Sonra havanı alacaksın.

Aynı bizim bir kaç türk şirketinin (96 kişi gözaltına alındı) 1000'e yakın Almanı dolandırdığı gibi. Telefonla arayıp "İstanbuldaki çekilişte bişiler kazandınız. Biz avukatız. Yasal işlemleriniz için Parraaa gönder bize" deyip 1 milyon 500 bin euro kazanç elde etmişler. Yıl 2012.