Artes i701 Tablet Bilgisayar

Bu konuyu okuyanlar

CuMaAli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
30 Mayıs - 5 Haziran Tarihleri Arasında Geçerlidir.

20120531085610.jpg

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Bunların yüzü Seda Sayan oldukça girmem o markete :p

221BSHERLOCK

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Fiyatı iyi ama :D Mali 400 gpu ve işlemci fiyata göre ortalamanın hayli üzerinde+ ics. Malzeme kalitesini bilemem :D

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Bende bu tabletten var, fiyatına göre çok iyi cihaz, ekrani hariç :D ekran mat ekran olduğu için dokunmatikte sorunlar çıkıyor, ben bügün servise gönderiyorum ekranı değiştirecekler, birde kendi 2 gb sd hafıza var, ondan başka bir yere oyun dataları yüklemiyor, yüklediğim bütün oyunları takır takır açtı :D ekranı değiştirdikten sonra daha iyi hale gelecek, 12 gb lık 1080p rip li filmi hiç zorlanmadan açtı :D android 4 de alışamadım henüz :D eğer elinde bu tabletten varsa yardım edebilirim, biraz tecrübe sahibi olduk :D

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
bu çin malı tabletler babadan oğula nesil herhalde

Mati

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
oooovv. 0.3 mpx kameramı? hahaha :D tost makinesi bile 0.5p :D

desaine

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben dün aldım bu cihazdan. İhtiyacımı karşılayacak bir cihaz ve fiyat oldukça cazip olduğundan dolayı tercih ettim. Cihazın kullanımı ile ilgili olarak öncelikle dokunmatiği oldukça hassas. Android 4 işletim sistemi olması iyi olmuş menü geçişleri rahat kasmadan ekranlar arası geçiyor. Marketten oyun indirdim ve gayet başarılı buldum. Mkv Film izledim ve performansı açıkcası beni çok şaşırttı bu kadar iyi gösterebileceğini sanmıyordum. Facebook ta flash destekli videoları ve oyunları çok rahat bir şekilde açıyor. Performans olarak beni tatmin etti diyebilirim.

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Kamerası 0.3 gibi ama yazılımla 1.3 gibi resim çekiyor :D görüntülü konuşmaya yeterde artar bile :D

Mati

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben dün aldım bu cihazdan. İhtiyacımı karşılayacak bir cihaz ve fiyat oldukça cazip olduğundan dolayı tercih ettim. Cihazın kullanımı ile ilgili olarak öncelikle dokunmatiği oldukça hassas. Android 4 işletim sistemi olması iyi olmuş menü geçişleri rahat kasmadan ekranlar arası geçiyor. Marketten oyun indirdim ve gayet başarılı buldum. Mkv Film izledim ve performansı açıkcası beni çok şaşırttı bu kadar iyi gösterebileceğini sanmıyordum. Facebook ta flash destekli videoları ve oyunları çok rahat bir şekilde açıyor. Performans olarak beni tatmin etti diyebilirim.
,

Adam artes botu bence :D

Kamerası 0.3 gibi ama yazılımla 1.3 gibi resim çekiyor :D görüntülü konuşmaya yeterde artar bile :D

sanada helal olsun kardeşim ama ne yaparsan yap. dandik bir mercekten alabileceğin maksimum görüntü mercek kadardır. 1.3 alırım diyosan dandik bir foto olur. Ama zaten foto çekmek içinde almadın ya tableti öyle değilmi. Neyse boşverelim :)

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Foto çekmek için almadım tableti, internet film ve ufakda olsa oyun için aldım, bana yeterde artar bile, usb disk, klavye mause hepsini tanıyor. 640 gb lık harici diskimi hemen tanıdı. Flimlerde görüntü muhteşem :) yakında inşallah yeni android sürümüde gelir artes i701, öyle tahmin ediyorum. Bunlar benim görüşlerim, mati kardeş, sende haklısın, müşteri hizmetleri çok iyi, her an arayıp sorulara cevap veriyorlar, ekran mat dedim, değiştirme şansımız varmı dedim, var dediler, ücret varmı dedim, yok dediler, bügün gönderip ekranı değiştirecekler inşallah. Başkada sorunum yok zaten. Telefonum galaxy gioda, en çok oynamak istediğim jetstarstuns oyunun, şimdi oynayabiliyorum, gangstar rio, asphalt6, modern combat 3, en önemliside max payne geliyor, onu rahatlıkla oyarım artık :D

CuMaAli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
[video=youtube;TXwHUfO3eqI]http://www.youtube.com/watch?v=TXwHUfO3eqI[/video]

Mati

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu arada yaşına hiç dikkat etmedim üstadım. Eğer yaşın gerçekse kusura kalmayasın :)

Webkurum

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Tavsiye etmem. Parasını hakeden bir tablet istiyorsanız android olarak smart tab 10 öneririm :D
Yanlış anlaşılmasın tabletle ilgili konulara yazıyorum ki düşününenler için. Fanboy sınıfında değilim.

hayatperest

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
o paraya ancak o kadar olur. smart tab ı bu cihazla karşılaştırmak biraz ayıp olur. biri makina diğeri bildiğimiz tablet :D

artesteknik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba;
Şu anda herhangi bir şekilde Artes ürünleri ile alakalı sorun yaşayan bir kullanıcımız varsa lütfen bizimle iletişime geçsin en kısa sürede sorunu çözebiliriz.
Artes Ailesi olarak her zaman kullanıcılarımızın yanında olduğunu ve bundan sonra her türlü sorunda bizimle irtibata geçebileceklerinin bilgisini vermek isterim.

Teşekkürler...