Dizi Army Of The Dead (Netflix Film)

Bu konuyu okuyanlar

IDisaster

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,661
Arkadaşlar netflixde çıktığı andan itibaren TOP 1 de gezen bir filmdir kendisi.

İzleyecek arkadaşlara izlemiş biri olarak bahsetmek istiyorum spolier içermez!

Film giriş kısmında beni kendine çok çekti, fazlasıyla fakat bir intro girdi falan derken soğudum ve atlayarak izledim sonuna kadar. Bizzat ben çok beğenmedim ki yorumlara baktığım zaman kimse beğenmemiş denebilir.

Zombi, dünyaya bulaşmış virüs tarzındaki filmleri seviyorsanız bakılabilir.

İ am legend den sonra heralde daha kaliteli bir yapım izlemedim. Zombi teması altındaki tek film olabilir kendisi.

Konuya dönecek olursak çok fazla harcanacak boş vaktiniz varsa izlenebilir. Ben şahsen beğenmedim.

Kurgu, düşünülen şey güzel. Montajlar efektler tatmin edici fakat ilerleyişi sıkıcı ve hep bileceğiniz sonuca bağlanması biraz üzücü :).

Önermem fakat boş vaktiniz varsa izleyebilirsiniz.

Hiç duymayanlar için bir fragman bıraktım.

Roy Ackerman

Asistan
Reaksiyon puanı
157
Teşekkür ederim, yazınız ve fragman ilgimi çekmeyi başardı. Yer ayırdım en kısa sürede izleyeceğim.

IDisaster

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,661
Teşekkür ederim, yazınız ve fragman ilgimi çekmeyi başardı. Yer ayırdım en kısa sürede izleyeceğim.
Ben bu tarz filmler beğenenler için paylaşmak istedim. İlgini çektiyse ne mutlu..

İyi forumlar.

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,495
Teşekkürler paylaşım için, listeye ekledim. Yarın izlerim.

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Netflix dizileri hep aynı lens ve kamera ile çekiliyor galiba. Hepsi benzer gözüküyor.

Dizi ise güzele benziyor. Listeme ekledim. Bir bakarım. Öneriniz için teşekkür ederim.

İhriz

Asistan
Reaksiyon puanı
297
Dave varsa izlenebilir. Görüntü yönetmeni de Zack Snyder, güzel olabilir. Listeye eklendi.

Ayrıca "Filme Gitmeden Önce" kanalı Zack Snyder ve Dave Bautista ile ropörtaj yaptı, konu hakkında oradan daha fazla bilgi edinebilirsiniz.