Bu konuyu okuyanlar

alper iste

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Herkese merhaba dostlarım! Ben Alper. Yazılımcılık ile uğraşıyorum, Discord üzerinde Konu Bul adında bir bota sahibim. Biliyorsunuz ki çoğu zaman bazı insalar arkadaşları ve sevgilileri ile konuşacak konu dahi bulamıyorlar, dakikalarca hatta saatlerce susuyorlar. Aklımıza anlatıcak anı, dedikodu gelmiyor. Ben de bu sorunu tamamen ortadan kaldırmak amacıyla bu botu geliştirdim. Discord üzerinde komutu kullandığınız zaman (!konubul) gelen konu/soru'yu karşınızdaki kişiye yöneltip o konu hakkında anıları anlatabilirsiniz, aynı zaman da Doğruluk ve Cesaretlik oyununu oynarkende bu botu kullanabilirsiniz. Sizlere aşağıda bazı örnek resimler bırakacağım. Botu inceleyip yorum yaparsanız bizleri çok mutlu etmiş olursunuz...

Aynı zaman da Premium üyeliğimiz de mevcuttur aşağıda ki mevcut paketlere göz atabilirsiniz.. ;

> Premium üyelik avantajları: Premium üyelik alan kişilere özel fırsatlar tanınmaktadır. Örnek vermek gerekirse, özel premium konular (!konubul premium), eklenicek komutlara erken erişim, geliştirici ekibi ile premium sohbet, Discord sunucumuzda özel rol kazanma şansı ve dahası Konu Bul Premium'da!

Ücretsiz Paket: 0₺
Standart Paket: 5₺ / Aylık
Efsanevi Paket: 30₺ / Yıllık

Bot Davet Bağlantısı : Discord - A New Way to Chat with Friends & Communities
Konu Bula'a Oy Vermek İçin : Konu Bul | Discord Bots | Top.gg

Ekli dosyalar

• 1642196502495.png
    1642196502495.png
    48.7 KB · Görüntüleme: 134
  • 1642196519050.png
    1642196519050.png
    50.9 KB · Görüntüleme: 118