Arkadaşlar telefonuma birşey oldu acil yardım eder misiniz?

efekan198

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar şimdi benim tel süperdi hiç kasmıyodu çok kötü şarjı vardı ama bende çözüm için kitkata döneyim root atayım dedim döndüm ama root atamadım 5-6 kere denedim hata verdi işte sonra telefon kasmaya başladı donuyo reslemek zorunda kalıyorum sonra ben orjinal rom attım yine sonra yine donmalar devam etti lollipopa geçeyim tekrar dedim geçtim donmalar hala devam ediyor yeniden orjinal rom attım şimdi yine donmalar devam ediyor ama sıklıkla değil yazılımsal mı donanımsal mı bilemiyorum napmalıyım servise mi vereyim bilemiyorum sen söylerseniz çok mutlu olurum :D

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
<span style="color: rgb(20, 24, 35); font-family: helvetica, arial, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 16px; white-space: pre-wrap;">Arkadaşlar şimdi benim tel süperdi hiç kasmıyodu çok kötü şarjı vardı ama bende çözüm için kitkata döneyim root atayım dedim döndüm ama root atamadım 5-6 kere denedim hata verdi işte sonra telefon kasmaya başladı donuyo reslemek zorunda kalıyorum sonra ben orjinal rom attım yine sonra yine donmalar devam etti lollipopa geçeyim tekrar dedim geçtim donmalar hala devam ediyor yeniden orjinal rom attım şimdi yine donmalar devam ediyor ama sıklıkla değil yazılımsal mı donanımsal mı bilemiyorum napmalıyım servise mi vereyim bilemiyorum sen söylerseniz çok mutlu olurum :D</span>
Servise vermen en hayırlısı olur senin için.