arkadaşlar slm iyi forumlar bi sorum olacaktı önemli??

Bu konuyu okuyanlar

mrklibirisi45

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
bn facebook açtım yeni bi tane fakat kullanıcı adı kuramıyorum şu yazıyor: SMS mesajları alabileceğin bir cep telefonun varsa, cep telefonuyla doğrulayabilirsin. Yoksa, lütfen kullanıcı adını daha sonra kaydettirmeyi dene YAZIYOR. telefon numaramı yazıyorum daha önceden başka hesapta doğruladığım için kabul etmiyor nasıl düzeltirim bunu??ne kadar süre beklesem kullanıcı adı süresi kalkar?YENİ BİR HAT MI ALMAK GEREKİYOR?YOKSA EPOSTAYLA OLUYOR MU YAPAN VAR MI?tşkler

ᵀᴬᴺᴷ

Asistan
Reaksiyon puanı
192
bn facebook açtım yeni bi tane fakat kullanıcı adı kuramıyorum şu yazıyor: SMS mesajları alabileceğin bir cep telefonun varsa, cep telefonuyla doğrulayabilirsin. Yoksa, lütfen kullanıcı adını daha sonra kaydettirmeyi dene YAZIYOR. telefon numaramı yazıyorum daha önceden başka hesapta doğruladığım için kabul etmiyor nasıl düzeltirim bunu??ne kadar süre beklesem kullanıcı adı süresi kalkar?YENİ BİR HAT MI ALMAK GEREKİYOR?YOKSA EPOSTAYLA OLUYOR MU YAPAN VAR MI?tşkler
Bir telefon numarası üzerinden 2. veya 3. artık neyse üye olmaya çalışıyorsun. Hatırlamıyorum ama aşağıda bir yerde telefon numarasını geç diye bir kısım vardı sanırsam.

023

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,603
Türkçe hüngür hüngür ağlıyor.

mrklibirisi45

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
bilen biri var mı?yeni bir telefon nosu alacağım o zaman denesem yeni kullanıcı adı kurabilir miyim?yoksa sadece epostayla olur mu?bu bir örnek resim

Ekli dosyalar

• 5a1b9e822269a209c4947da9.jpg
    5a1b9e822269a209c4947da9.jpg
    37 KB · Görüntüleme: 103

023

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,603
bilen biri var mı?yeni bir telefon nosu alacağım o zaman denesem yeni kullanıcı adı kurabilir miyim?yoksa sadece epostayla olur mu?bu bir örnek resim
O kullanıcı adına başkası sahip çünkü.