Arkadaşlar ekran kartı için yardım

Reaksiyon puanı
61
Merhaba arkadaşlar benim masaüstü bir pc var yaklaşık 7-8 önce yıl almıştık hemen hemen her oyunu oynuyorduk eski ekran kartıyla zamanında ekran kartı yanmıştı yerine dandik bişe takmıştık üniversiteye başladıktan sonra kullanmadım bunu hiç şimdi abimin evine indirdik o cs go, call of duty gibi oyunlar oynuyacak haliyle şimdiki ekran kartıyla anca call of duty 2 zor bela oynanıyor buna iş görür bir ekran kartı alacağız ama bilgisayar bilgim pek olmadığından alamıyorum bilgisayarın sistem gereksinimlerini altta göstereceğim buna göre hangi ekran kartını almalıyım çok pahalıda bişe olmasın
1gZJkp.jpg

WQp792.jpg

şimdi takılı olan ekran kartı

ERAPp8.jpg

Neptunas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Kendimde kullandığım MSİ Amd Radeon R7 240 2GB ekran kartını alabilirsiniz. Bu ekran kartı ile GTA 5 Bile oynarsınız. Ancak ek olarak ram ve intel core i5 alacak bir bütçeniz var ise almanızı öneririm.

Reaksiyon puanı
61
Ben oynamıcam zaten benim ayrı laptop var abime lazım oda bi cs go oynar bide call of duty bunları sorunsuz çalıştırsın yeter yanan ekran kartım markasını bi bilsem onu alcaktım geri fişini kaybetmişler 512mb tı ama hiç bana mısın demiyodu modern walfare 2 felan ozaman çıkan her oyunu kaldırıyordu teşekkür ederim bu arada ben söylediğiniz ekran kartlarına bakayım bide masaüstü için wifi adapter alcam oynasın artık

Reaksiyon puanı
61
Arkadaşlar bu ekran kartlarının acaip modelleri var bana link atsanız direk ben gidip onu alsam çözemedim hala direk bu sisteme olacak CS go yu sorunsuz çalıştırsa yeter bi ekran kartı olması gerek şimdiden teşekkürler