Arkadaşlar bi el atın telefon tavsiyesi

anil.erdem54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar 3000kadar bütçem var aklımda bir kaç model var ama sizden tavsiye istiyorum. S7 edgemi caldırdım. Yeniden alacağım ama fazla para verip vermemekte kararsızım sizce xiaomi mi5 işimi görür mü veya mi6 Samsung note fe Xperia xz1 gibi modellere bakayım mı ön kamera önemli hızla çok işim yok sıkıntı cikarmasın yeter demem oki 1500leri gecmeme gerek varmı sizce telefon konusunda

M

Murat Burç

SDN Okuru
OnePlus 5 al keyfine bak mis gibi ön kamerasi var.
U11 de vad onun kameralari oneplus 5den daha iyi

Son düzenleyen moderatör:

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,386
OnePlus 5 yada ithalatçı garantili Htc u11

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Arkadaşlar 3000kadar bütçem var aklımda bir kaç model var ama sizden tavsiye istiyorum. S7 edgemi caldırdım. Yeniden alacağım ama fazla para verip vermemekte kararsızım sizce xiaomi mi5 işimi görür mü veya mi6 Samsung note fe Xperia xz1 gibi modellere bakayım mı ön kamera önemli hızla çok işim yok sıkıntı cikarmasın yeter demem oki 1500leri gecmeme gerek varmı sizce telefon konusunda
3000 tl bütçen varsa s8 öneririm geçmiş olsun bu arada kardeşim

M

Murat Burç

SDN Okuru
Nokia 8 iyimi :) sdn de incelemede bazi fotolari note 8 den iyi dedilerde islemcide iyi
Ben düşük isikta yazilimsal bir problem olarak gec cektigini duydum(duzeltilir buyuk ihtimal). Tercih etmezdim. Oma gelesiye kadar çok cihaz var.

Harnapazade

Profesör
Reaksiyon puanı
1,442
Resmi Distribütör Garantisi benim için önemli olduğundan XZ1 diyorum. Peşin alacaksan 2500 liralara kadar düştü.

Fener34

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Ben düşük isikta yazilimsal bir problem olarak gec cektigini duydum(duzeltilir buyuk ihtimal). Tercih etmezdim. Oma gelesiye kadar çok cihaz var.
Onun ayarinda tr garantili oneri ? Bu ay sonunda alacam ama aklimda hic fikir yok :(

Çagatay Keser

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Geçmiş olsun İthalatçı garantili u11 olabilir xioami ve oplus düsünme kameraya önem veriyosan çok performansı üst düzey değil 2016 amiralleriyle yarışan ama kamerası dehset ön arkada bokeh efekti olan huawei p10 var nokia 8 var

---- Mesajlar birleştirildi ----

Hepsiburada da var fiyatida iyi ama f2.0 kamera sıkıntı olurmu

Olmaz hani çok rakamlara takılıyolar insanlar büyük bi firmanın amiral gemisiyse 2.0 olsada gece çekimi iyi oluyo önem veriyolar ama kameraya önem veriyosa bence yeni moda malum bokeh efektsiz olmas sonucta alınca 2 3 sene kullanırsın o zaman bokeh iyicene yaygınlaşır kameraya önem veriyosan bende niye yok diye takabilirsin ondan Tr garantili nokia 8 ve p10 var(evet mi6 op5 de iyide bi bu seviye değil yani açık net)

Son düzenleme:

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
Hepsiburada da var fiyatida iyi ama f2.0 kamera sıkıntı olurmu
diyafram önemli ancak 1.8 diyaframlı bir orta segmentin gece performansı xz premium'un gece performansından kötü.xz1'in ön kamerası gayet güzel.xz premium'unda.

appleali0

Asistan
Reaksiyon puanı
17
ben ios cuyum git iphone 7 al