Arkadaşlar Ankara Kurtuluş Parkında 7/24 Polis Güvenlik Geziyor Mu Kız Konusu

Bu konuyu okuyanlar

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,255
Arkadaşlar hayırlu geceler, bilen arkadaşarım bilir bir kızla tanışmıştım 3 aydır sohbet ediyoruz, resmini gönderdi 3-4 tane ama numarasını vermedi birkaç gün içinde buluşacaz, ama %1 de olsa fake çıkma ihtimali var zira hala numarasını vermiyor buluşunca diyor.

kurtuluş parkına gittiğimde orada polis veya güvenlik olurmu? Atıyorum kız yoktur eter falan uyutup paketlemesinler beni?

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Abicim kim, neden seni paketlesin? Zaten eter anında bayıltmaz. Polis olmasa bile kalabalık olur orası. Korkulacak bir durum yok bence.

UnFrGvnG

Profesör
Reaksiyon puanı
989
Arkadaşlar hayırlu geceler, bilen arkadaşarım bilir bir kızla tanışmıştım 3 aydır sohbet ediyoruz, resmini gönderdi 3-4 tane ama numarasını vermedi birkaç gün içinde buluşacaz, ama %1 de olsa fake çıkma ihtimali var zira hala numarasını vermiyor buluşunca diyor.

kurtuluş parkına gittiğimde orada polis veya güvenlik olurmu? Atıyorum kız yoktur eter falan uyutup paketlemesinler beni?
Bana kalirsa biraz abartili olmasin ama, 3 ayda tanıştığın bir kisiye tam guvenme sonunda zararli çıkarsın, öğle vakti buluşmaniz mümkün degilse bi arkadaşın olsun yine caktirmadan goz kulak eder sana, fake çıktı diyelim sevmedin olaylar dahada büyür belki onunda arkasinda birileri vardir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim anlamadığım gece vakti niye bulusysnki o bakimdan biraz suphelendim ben

Bana kalirsa biraz abartili olmasin ama, 3 ayda tanıştığın bir kisiye tam guvenme sonunda zararli çıkarsın, öğle vakti buluşmaniz mümkün degilse bi arkadaşın olsun yine caktirmadan goz kulak eder sana, fake çıktı diyelim sevmedin olaylar dahada büyür belki onunda arkasinda birileri vardir.

Benim anlamadığım gece vakti niye bulusysnki o bakimdan biraz suphelendim ben
Pardon ben anlamamisim gece vakti degilmis, gunduzse eğer sorun olmaz işlek bir park olarak biliyorum orayi

Son düzenleme:

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,255
Arkadaşlar gündüz vakti olacak öğle 13:00-14:00 arası falan ve yarım saat buluşacaz telefonunuda o vakit alacam.

üniversite arkadaşıma söyledim gözcü olacak çaktırmadan fake çıktı diyelim mevzu olursa gelecek yanıma yoksa gelmeyecek, zaten hava kararmadan buluşmak istiyor

genede İnşAllah konuştuğum ve resmini gördüğüm kişidir oysa Allahta yazmışsa abiniz bir süre sonra evlenir ?

sonra hesabımı kapatacam forumda zaten ?

Şaka bir yana, bana instagram hesabımı kapattırdı kullanmıyormuş seninde kullanmanı istemiyorum dedi, bu aslında istediğim birşeydi kız ruh ikizim açıkçası ?

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Arkadaşlar gündüz vakti olacak öğle 13:00-14:00 arası falan ve yarım saat buluşacaz telefonunuda o vakit alacam.

üniversite arkadaşıma söyledim gözcü olacak çaktırmadan fake çıktı diyelim mevzu olursa gelecek yanıma yoksa gelmeyecek, zaten hava kararmadan buluşmak istiyor

genede İnşAllah konuştuğum ve resmini gördüğüm kişidir oysa Allahta yazmışsa abiniz bir süre sonra evlenir ?

sonra hesabımı kapatacam forumda zaten ?

Şaka bir yana, bana instagram hesabımı kapattırdı kullanmıyormuş seninde kullanmanı istemiyorum dedi, bu aslında istediğim birşeydi kız ruh ikizim açıkçası ?
Abicim dikkat et evlenip parayı alıp kaçanlardan olmasın bu kız. İnternetten tanışmışsın sonuçta. Umarım güzel geçer buluşman.

UnFrGvnG

Profesör
Reaksiyon puanı
989
Kendini kaptırma hemen, ilk buluşmaniz olucak, ağır al biraz, hiç yuzune bakmada değil yani, pas ver ama ilk günden odaya götürme kızı :), normalde nasilsan yaninda oyle ol, rahat olki oda rahat olsun, arkadaşıni gormesin kiz suphelenir, arkadasinin duracagi pozisyonu onceden ayarlayin

Reaksiyon puanı
10,560
Hayırlı olsun ? Umarım erkek veya aşağıdaki videoda bahsedilen türde biri değildir.

Saçları yağlı, kolları kıllı, martı kaşlar var.
Sinemaya gitmez, eve hiç gelmez, yetti canıma.