Soru Arkadaşlar akıl verin başıma gelenler.

Bu konuyu okuyanlar

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,233
@Elvin. @_Zaur_

En öncelikli sizlersiniz, şimdi kısa özet geçecem 3 senedir bir kız arkadaşım var ama şimdilik ayrı şehirlerdeyiz, 1 sene önce mesleğim üzerinden bir kız tanıdım ankarada oda kız benle ilgileniyor açık açık değil ama belli oluyor, bu kız tahminimce kötü biri değil Allah yolunu açık etsin ama istem dışı kız aklıma geliyor ama inanın istemiyorum ve çok kötü hissediyorum.

Bakın Ankara'daki kıza umut falan vermedim benim karakterime uymaz vebalini çekemem ama aklımda, çıldıracam kurtulamadım bir türlü.

Ve lütfen kız arkadaşını aldatmaya meyilin var gibilerinden konuşmayın.

Rei

Forum Sorumlusu
Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,345
, 1 sene önce mesleğim üzerinden bir kız tanıdım ankarada oda kız benle ilgileniyor açık açık değil ama belli oluyor, bu kız tahminimce kötü biri değil Allah yolunu açık etsin ama istem dışı kız aklıma geliyor ama inanın istemiyorum ve çok kötü hissediyorum.
Belki yanlış anlaşılma olabilir kız herkesle iyi geçiniyodur yada sana kanı kaynamıştır gidip söylemek olayların büyümesinden iyidir.

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,233
Seni rahatsız eden kızı bana pasla.
Ayıp ediyon zaurum arkadaş arkadaşın nesiydi ? tam hatırlamıyorum ama paslayım hemen ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Belki yanlış anlaşılma olabilir kız herkesle iyi geçiniyodur yada sana kanı kaynamıştır gidip söylemek olayların büyümesinden iyidir.
Aynen hiç gereği yok

beyzanurbaysan

SDN
SDN
Reaksiyon puanı
218
umarım konuşmuyorsundur. çünkü bu daha çok aklına getirir. Diğer kız arkadaşınla daha çok vakit geçirmeye çalışmak belki bu durumu iyileştirir.

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,233
umarım konuşmuyorsundur. çünkü bu daha çok aklına getirir. Diğer kız arkadaşınla daha çok vakit geçirmeye çalışmak belki bu durumu iyileştirir.
Hiç konuşmuyorum ama defalarca çalıştığı yere gelmemi istedi en son Eylül ayında istedi kabul etmedim bir abim iş arıyordu yönlendirdim ama olmadı bir daha konuşmadık.