Arkadaşlar 3 gün içinde bir yazıcı almam gerekiyor bu konu hakkında bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?

Bu konuyu okuyanlar

baraj

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Hepinize Merhabalar Arkadaşlar Bir Yazıcı Almak İstiyorum.
Ayda 250-550 Sayfa Arasında Renkli Çıktı Alıyorum.(Foto Vb Değil.)
Lazer,Tanklı,Mürekkep Püskürtmeli Farketmez
Fiyat: 2000 TL'Yi Geçmesin
Çok Fonksiyonlu Olmalı.
Wifi Olmalı. Herkese Teşekkürler Şimdiden.

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Hepinize Merhabalar Arkadaşlar Bir Yazıcı Almak İstiyorum.
Ayda 250-550 Sayfa Arasında Renkli Çıktı Alıyorum.(Foto Vb Değil.)
Lazer,Tanklı,Mürekkep Püskürtmeli Farketmez
Fiyat: 2000 TL'Yi Geçmesin
Çok Fonksiyonlu Olmalı.
Wifi Olmalı. Herkese Teşekkürler Şimdiden.

Hocam normalde pek yazıcı işlerinden anlamam ama yazıcı konusunda epson ve canon bir numara. Bende canon vardı ofiste kullanıyordum sıfır almıştım Wifi, Tarayıcı, Yazıcı, Faks, Dokunmatik ekran ve Fotokopi özelliği vardı çok iyiydi ama sonradan ofisi kapatınca ikinci el olarak satmıştım. Yazıcı bu;

Stokta yok gözüküyor ama başka sitelerden bulabilirsiniz diye düşünüyorum ben çok memnundum.

Edit: Burada 1500₺ sanırım bir bakın isterseniz. Ne kadar da artmış fiyatları ben 500-600₺ gibi rakama almıştım :eek:

baraj

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Hocam normalde pek yazıcı işlerinden anlamam ama yazıcı konusunda epson ve canon bir numara. Bende canon vardı ofiste kullanıyordum sıfır almıştım Wifi, Tarayıcı, Yazıcı, Faks, Dokunmatik ekran ve Fotokopi özelliği vardı çok iyiydi ama sonradan ofisi kapatınca ikinci el olarak satmıştım. Yazıcı bu;

Stokta yok gözüküyor ama başka sitelerden bulabilirsiniz diye düşünüyorum ben çok memnundum.

Edit: Burada 1500₺ sanırım bir bakın isterseniz. Ne kadar da artmış fiyatları ben 500-600₺ gibi rakama almıştım :eek:

hocam yani bu benim için ideal midir?

webrettin

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Epson L3151 Epson L3156
Bu ürün beklentilerinizi karşılayabilir. Satış sitesinden yorumları size fikir verebilir. 51 olan siyah 56 olan beyaz.

Son düzenleme:

baraj

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Epson L3151
Bu ürün beklentilerinizi karşılayabilir.
hocam şöyle bir durum varmış ben fazla baskı alan biriyim bu mürekkep püskürtmeli yazıcıların kartuşları çok pahalı oluyomuş bu konuda bir sıkıntı yaşar mıyım. bu yazıcının bir renkli kartuşu kaç çıktı alır?

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Yazıcı - Taratıcı konusunda bilgili değilim. Evimde ufak 200 TL lik yazıcı kullanıyom :D

Profesyonel bir ürün alırken iyi araştırmak lazım.

Burdan 2000 TL altı modelleri donanım ve fiyat olarak karşılaştırabilirsin.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Tek seçenek bu :

Hem lazer, hem wifi bluetooth filan fişman .... araştır, bundan iyisi şuan için yok... Normalde hp önermem ama bu hem ucuz hem de başka seçenek yok, doldurulabilir tanklı bir lazer yazıcı, tarayıcı, forokopi!

Bir tek renkli değil sanırsam, renkli olunca 3000 TL den aşağısı yok...

renklisi bu:

Son düzenleme:

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
hocam yani bu benim için ideal midir?

Hocam ideal bütün istediğiniz özellikler var ayrıca ben kendim ofisimde kullandım 2 sene kadar daha sonra ofisi kapatınca evimde de kullandım işim bitince de sattım sarı sitede. Özellikleri çok iyi. Wifi, Dokunmatik Arayüz, Faks, Tarayıcı, Fotokopi ne ararsanız var bu yazıcıda. İşinizi fazlasıyla görür hatta bana dua bile edersiniz. Bende genelde resim ve yazı basıyordum baskı kalitesi çok iyi bu yazıcı bir de fotoğraf kağıdına da baskı yapıyor yani fotoğrafçılardan kağıdını alıyorsun istediğin resmi basıyorsun yazıcıdan sonrada ister çerçeve yap as duvarına istersen de fotoğraf albümüne ekle sana kalmış. Özellikleri çok iyi bunun iyice araştır aklında bir şey kalmasın.

Ecomanya

Müdavim
Reaksiyon puanı
658
Brother ya da HP ürünlerine bak. Hem yazıcı hem tarayıcı hem faks diyorsan Brothera bak direk

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Tanklı yazıcı al epson olsun. Sadece yazıcı değil wifi kopyalama tırıvırı çok fonsiyonlulardan al. Az fonksiyonluların yedek parçaları girmiyor çok tr'ye. Bozulursa çöpe atmamak için tavsiye.
Tanklı aldığında en az 9 günde bir çıktı bas. Oluyorsa haftada 1. Kafa kurumasın çok kullanırsan da aşınır bakım ister.

En temiz çözüm tonerliler ama bu fiyata zor.

webrettin

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
hocam şöyle bir durum varmış ben fazla baskı alan biriyim bu mürekkep püskürtmeli yazıcıların kartuşları çok pahalı oluyomuş bu konuda bir sıkıntı yaşar mıyım. bu yazıcının bir renkli kartuşu kaç çıktı alır?
Yazıcı mürekkep püskürtmeli ancak kartuşu yok mürekkep tanki var her murekkepli yazıcı kartuslu olacak şartı yok. Kendi sitesinde 6500 sayfaya kadar renkli çıktı alabilirsiniz yazmış. Siz günlük 500 çıktı alsaniz 12 - 13 gün kadar yetebilir. Mürekkep seti fiyati Ekim 2020 yaklaşık 200 lira civarı.

Son düzenleme: