Soru Arkadaşımın pubg mobile ile alakalı saçma sözleri

Bu konuyu okuyanlar

Mustafa_ata087

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Lütfen bunu açıklayın. Geçenlerde arkadaşlarıma pubg mobile in hem grafik hem de mekanik olarak çöp olan bir oyun olduğunu söyledim ve sınıfın herkesi kışkırtmaya hazır olan çoçuğu şunu söyledi "sen zaten pahalı bilgisayırınla mükemmel oyunlar oynuyorsun anlamazsın tabi" cümlesini kurdu buradaki olayda o ben fortnite mobile, apex legends mobile ve cod mobile i ve pc de ise çok kaliteli battle royale ler deneyimlemiş bir insanım ve hepsi bana göre bunların hepsi o kadar iyi oyunlar olmasada pubg den daha çok zevk verip beni eylendirmişti sizce arkadaşım haklı mı yoksa ben mi anlamıyorum?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve bu arada çocuk sadece senelerdir pubg mobile oynuyor lütfen buna göre cevap verin

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Lütfen bunu açıklayın. Geçenlerde arkadaşlarıma pubg mobile in hem grafik hem de mekanik olarak çöp olan bir oyun olduğunu söyledim ve sınıfın herkesi kışkırtmaya hazır olan çoçuğu şunu söyledi "sen zaten pahalı bilgisayırınla mükemmel oyunlar oynuyorsun anlamazsın tabi" cümlesini kurdu buradaki olayda o ben fortnite mobile, apex legends mobile ve cod mobile i ve pc de ise çok kaliteli battle royale ler deneyimlemiş bir insanım ve hepsi bana göre bunların hepsi o kadar iyi oyunlar olmasada pubg den daha çok zevk verip beni eylendirmişti sizce arkadaşım haklı mı yoksa ben mi anlamıyorum?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve bu arada çocuk sadece senelerdir pubg mobile oynuyor lütfen buna göre cevap verin
Pubg Mobile "Mobile" için iyi ?
Grafikten ne bekliyorsunuz ? HDR'a almanız gerek ve buda çok yüksek segment bir cihaz demek.

Phorkys

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
56
Yani kanka ne sen haklısın ne de onlar 'ZEVKLER VE RENKLER TARTIŞILMAZ'

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
Pubg Mobile tencent batirdi iyi oyunduda pubg mobile oynamak yerine new state oynayin pc pubg daha yakin

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Saydığın mobil oyunların hepsinde birçok sorunlar ve buglar mevcut ve önemlisi hilelere önlem yok bu durum daha çok kişi oynadığı için pubg mobile biraz daha fazla hepsinde her güncellemede bir sürü sorunlar oluşuyor en kral bilgisayarla oynasan bile emülatör kısmında daha da çok problem var oyundan atma grafiklerin yüklenmemesi gibi grafik kalitesi sana kalmış birşey en iyiye çekip oynarsan ki her cihaz izin vermiyor en iyi kaliteye aldın bu sefer dezavantajlı oluyorsun mobile oyunlara güncelleme yapılırken çok umursadıklarını düşünmüyorum..

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,094
Ona söyleseydin ya. Tabi oynarım Pis fakir, git burdan gözüm görmesin seni. Bilgisayarımın kablosu kadar değerli değil telefonlarınız de. Sonrada Şeytani sırıt. Sonra da daha çocuksun sen anlamazsın böyle işleri felan de.

Hee bide arkadaşların yanında bilgisayarda Ultrada Forza Horizon 9 oynadığını söyle. Söyle ki, bu oyunu bu bilgisayar için özel yapmışlar Daha yayınlamadılar piyasada.:cool: En Sonda "Ouuvvv yeeee" söyle havalı olsun.

Yahya Furkan

contravolta
İçerik Editörü
Reaksiyon puanı
2,483
Genel olarak bakarsak evet, Pubg Mobile cidden bazı mobil oyunlara göre oldukça kötü. Ama şöyle düşün; sen nasıl farklı oyunları sevip onlara alışmışsan o da bunu sevip buna alışmış. Boşver. Zevkler tartışılmaz.