Arka Planda İşlemciyi Fazla Yormayacak Bir İnternet Tarayıcısı Önerir misiniz?

Bu konuyu okuyanlar

mir4cold

to be continued soon ->
Reaksiyon puanı
55
Şuan da Google Chrome kullanıyorum ve bu konuda pek de bilgili değilim. Bana bilgisayarımı yavaşlatmayacak ve arka planda işlemciyi fazla yormayacak bir internet tarayıcısı önerirseniz sevinirim. :)

caner00

Asistan
Reaksiyon puanı
81
Şuan da Google Chrome kullanıyorum ve bu konuda pek de bilgili değilim. Bana bilgisayarımı yavaşlatmayacak ve arka planda işlemciyi fazla yormayacak bir internet tarayıcısı önerirseniz sevinirim. :)
Opera,UC browser,Mozilla firefox

mir4cold

to be continued soon ->
Reaksiyon puanı
55
Opera'yı tercih edeceğim ama tam indirirken bir tane daha seçenek gördüm. Opera GX (Gaming Browser) adında. İkisi arasında tasarım dışında pek bir fark göremedim. Sizce hangisini tercih etmeliyim kullanan biri varsa yardımcı olabilir mi?

caner00

Asistan
Reaksiyon puanı
81
Opera'yı tercih edeceğim ama tam indirirken bir tane daha seçenek gördüm. Opera GX (Gaming Browser) adında. İkisi arasında tasarım dışında pek bir fark göremedim. Sizce hangisini tercih etmeliyim kullanan biri varsa yardımcı olabilir mi?
Opera mini düz sürümü.Çok takmayın hepsi aynı.Seri,hafif tarayıcıdır

malcolmx_little

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Opera Gx kullanabilirsiniz. Kendi içerisinde ram ve işlemci sınırlayıcısı falan var kendiniz ayarlayabiliyorsunuz.

caner00

Asistan
Reaksiyon puanı
81
Opera GX.
Rami ve işlemciyi en fazla ne kadar kullanabileceğini ayarlayabilirsin.
Tarayıcı hızını ciddi manada etkiler.Tarayıcının arkaplanda çalışmasını kapatırsanız (kapatabilirseniz) buna gerek kalmaz

~ KaanCK ~

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,594
Yanında VPN, İzleyici engelleyici, Reklam engelleyici vs vs. Özellikleride var ek olarak. Kesinlikle tavsiyemdir.

smumcu59

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
en az kullanım dersen Firefox ama biraz profesyonel olsun dersen Opera GX veya Normal Opera