ARGB fan Anakarta Nasıl Takılır?

Wearex

Asistan
Reaksiyon puanı
76
Arkadaşlar bilgisayar kasamda 3 tane adreslenebilir rgb fan var.Ben bu fanları anakarttan asusun uygulamasıyla kişiselleştirmek fln istiyorum.Teknik bilgim yok nasıl yapıldığını anlatır mısınız basitçe?

alpsadik

Map Tech Harita
Reaksiyon puanı
2,871
Anakartınızın tam ismi nedir? Bazı anakartlar RGB desteklemiyor.

HalukSonmez

Profesör
Reaksiyon puanı
747
Benim kasa da vento hocam, yanında kontrolcü ve kumadasıyla beraber gelmişti. Sizin kasanın modeli tam olarak ne?

Wearex

Asistan
Reaksiyon puanı
76

HalukSonmez

Profesör
Reaksiyon puanı
747
Fan Hub çıkması lazım hocam bir tane, ona güç verip, fanları da oraya takınca kumanda ile kontrol edebiliyorsunuz.

Wearex

Asistan
Reaksiyon puanı
76
Fan Hub çıkması lazım hocam bir tane, ona güç verip, fanları da oraya takınca kumanda ile kontrol edebiliyorsunuz.
Kumanda ile kontrol edebiliyorum zaten de ben pc deki programıyla kontrol etmek için demiştim.

HalukSonmez

Profesör
Reaksiyon puanı
747
Kumanda ile kontrol edebiliyorum zaten de ben pc deki programıyla kontrol etmek için demiştim.
Olayı şimdi anladım, maalesef böyle giriş seviyesi anakartlarla kontrol edilmiyor bunlar. En azından Gigabyte'ın RGB Fusion programıyla kontrol edememiştim. Asus'un anakart yazılımını indirip deneyin, olmazsa kontrol edemezsiniz.

Wearex

Asistan
Reaksiyon puanı
76
Olayı şimdi anladım, maalesef böyle giriş seviyesi anakartlarla kontrol edilmiyor bunlar. En azından Gigabyte'ın RGB Fusion programıyla kontrol edememiştim. Asus'un anakart yazılımını indirip deneyin, olmazsa kontrol edemezsiniz.
Tamam deneyeyim olmazsa kontrolcü mü almam lazım.