Ares kullananlar bakın lütfen

Bu konuyu okuyanlar

mmt20

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İlk kurduktan sonra belli bi zaman bağlanamıyor.15 dk fln beklemen gerek sonra online oluyo.

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
evet limewire çoğu aramaya hot girls xx diye sonuç ekliyor hemen atlamamak lazım, ayrıca %20gibi bir rakamı indirip ön izleme yapsınlar keleğe gelmezler.

cevher21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende aynı sorundan dolayı üzgünüm ama bende cevabını bulamadım limewire beş kuruş etmiyor

alanya75

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bende de aynını yapmıştı ben javayı tekrar yükleyip sonrada a5esten kişisel bilgileri düzenleyince bağlandı ama jacvadanmı yoksa bilgilerdenmi düzeldi bilmiyorum
istersen sende javayı güncelle yada yeniden kur dene bir bu arada limeyi uzun zaman kullanan biri olarak hiç memnun değilim

mnalilarry

Asistan
Reaksiyon puanı
0
anti virüsünle alakalı bi konu olabilir anti virüsü devre dışı bırak o zaman dene giriyorsa anti virüsün ayarlarıyla oyna

lutfu

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Bearshare en güzeli bearshare indir bence

mükemmel :)

by_erdal21

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ares'i kurdum önceden bağlanıyor yazısı online olmamıştı. Sildim tekrar yükledim hala online olmuyor. Bunun nedeni nedir acaba ? Niye online olmuyor? Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim..

Arkadaşım eski versiyon yüklemediğinden emin misin?Eski versiyon yükledim geçen bağlanmıyordu.

http://aresgalaxy.sourceforge.net/ burdan mı indirdin?

Peter

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
88
ya bende ares kullanıorm hiç bi sorun yok sende bişiler eksiktir veya fazladır kontrol et diycem ama nerseni kontrol edcen o_O

Son mesajlar