Aradığınız kişinin resmini tam ekran mı yoksa küçük daire içinde mi istersiniz?

Sizin tercihiniz hangisi olurdu acaba?

• Kullanılan toplam oy
    4
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

Justice✓

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Merhaba, size aradığınız kişileri tam ekran mı? yoksa küçük yuvarlak daire içinde mi görünsün istiyorsunuz ,bunu nasıl yapacağınızı anlatacağım.

1.Tercih de olduğu gibi tam ekran olarak istiyorsanız eğer, şimdi yapacaklarınızı resmin altında anlatacağım.

Screenshot_2022-01-20-18-10-37-48_6b579b9f7608dc3fdbc0799d8c6c4b50.jpg

Ana ekranınızdan kişilere giriyoruz buradan resminin tam ekran yapmak istediğimiz kişiyi seçiyoruz sonrasında resim varsa resin üzerine eğer ilk defa yapıyorsanız harfi varsa üzerine tıklayınız sonrsında altta seçenekler çıkacak fotoğraflardan seç diyoruz istesiğimiz fotoğrafı seçip ayarlama yapıp Bitti diyoruz .

Artık tam ekran kişi fotoğrafı hazır, arama yapıp görebilirsiniz,gelen aramada da tan ekran olduğunu göreceksiniz.

2.Tercih de olduğu gibi istiyorsanız işte böyle,resmin altında anlatacağım nasıl yapıldığını.

Screenshot_2022-01-20-18-12-37-55_6b579b9f7608dc3fdbc0799d8c6c4b50.jpg

Bunun için fotoğraflara giriyoruz ve ardından kişinin olmasını istediğiniz fotoğrafı seçiyoruz ardından sağda altta 2 noktaya basıp kişi avatarı olarak ayarla diyoruz ardından istediğimiz kişiyi seçip fotoğraf da ayarlama yapıp bitti ye basıp işem tamamlanmış oluyor ve aradığınız kişi fotoğrafı 2. Örnekdeki gibi olacak.

Umarım faydalı olup beğenmişsinizdir .

Sizden anketimize katılmanızı rica ediyorum.

Tercihinizi ve yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Bakalım tercihlerimiz ne yönde benim ki 1. Tercih

Son düzenleme:

wittroc

44
Reaksiyon puanı
11,156
Elinize sağlık. Şahsen ben yuvarlakta tercih ederim.