Aradaki 6 Farkı Bulun.

Bu konuyu okuyanlar

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
149183_177774055572002_120052638010811_692310_4386574_n.jpg

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
1 Fark var asLında,o farkta Evrim :p :D

seckyn

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Nasıl fark yok ya siz körmüsnüz ? Arada bilmem kaç milyon yıllık fark var :D diyorlar. Bence saçma sapan bir teori ama neyse :D

gezegen

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
alttakiler zengin hepsinin kürkü var :)

virtual worms

Müdavim
Reaksiyon puanı
66
bir farkta benden;

1. resimdeki şahıslar insan, 2. resimdeki şahıslar maymun:D:D Galiba forumda en iyi gören banim:D

Majeste

Müdavim
Reaksiyon puanı
21
Benim yorumum arada herhangi bir tarih farkı yok şeklinde olacak. Çünkü o maymun insan olmadı sonuçta. :D Yoksa aşağıdakilerin resmi günümüze ulaşamazdı. :D :D

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
bence iğrenç bir espiri anlayışı yorum yapanlarıda bu espiri anlayışını destekledikleri için kınıyorum
özellikle bunu

yahu sana giren çıkan var mı diye sorarlar adama. konu zaten geyik yapmak amaçlı, biz de üzerine geyik yapıyoruz. sizin gibi gülmeyi beceremeyen adamlar münkünse bu konulara girmesinler. ayrıca bir derdin varsa da özelden anlat...

virtual worms

Müdavim
Reaksiyon puanı
66
bence iğrenç bir espiri anlayışı yorum yapanlarıda bu espiri anlayışını destekledikleri için kınıyorum
özellikle bunu
ne alaka? başkalarının espiri anlayışını eleştireceğine kendi espiri anlayışını baksan iyi olur.

Demnesia

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Arada bir fark göremedim iki resimdekilerde maymun :D

LAZER

Asistan
Reaksiyon puanı
6
gayet iyi espiri anlayışım vardır ince yapılmış tüm espirilere gülerim ama ; avukatları değilim gerçi ama aradaki kişilerin maymun yerine konması espiri anlayışı değil direk kişisel hakarettir bende bana cevap veren sahısların resimlerinin altına iki orangutan resmi koysam ve yorumlasam espiri anlayışım kaliteli ve iyi geyik yapan birimi olucam(benden nokta )

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
gayet iyi espiri anlayışım vardır ince yapılmış tüm espirilere gülerim ama ; avukatları değilim gerçi ama aradaki kişilerin maymun yerine konması espiri anlayışı değil direk kişisel hakarettir bende bana cevap veren sahısların resimlerinin altına iki orangutan resmi koysam ve yorumlasam espiri anlayışım kaliteli ve iyi geyik yapan birimi olucam(benden nokta )

bu kadar insan gülüp geyik yapıyorsa ve sadece siz espri anlayışımızı sorguluyorsanız sorun bizde değil sizdedir. bizim resimlerimizden ziyade kendi resimlerinizi yorumlayın zira burada kendi kendine gelin-güvey olan tek kişi sizsiniz...

Demnesia

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
87lik dededen müthiş bir yorum, vay be sen neymişsin be dede 87 yaşındasın ve bilgisayar kullanabiliyosun müthiş!

gezegen

Müdavim
Reaksiyon puanı
37

sen birinin resmine böyle bir şey yapamazsın ama kendi resmine yaparsan bizde güler gecçeriz tıpkı üstteki çocuklar gibi resimdekilerin espiri annayışları gayet güzelmiş

POWER

Müdavim
Reaksiyon puanı
161
LAZER isimli arkadaş bilmem zekan yetiyor mu ama zaten aşağıdaki kişiler bu fotoğrafa cuk otursun espiri olsun diye yapmışlar. Espiri anlayışın kadar bunu anlayacak kadar zekan olduğunu umuyorum.

Son mesajlar