Araç ses sisteminde JBL mi SONY mi ?

JBoND

Asistan
Reaksiyon puanı
9
2 aracımda da JBL kullandım, tavsiye ederim. Diğer konuda woofer'ı besleyecek doğru güçlü amfi seçimi.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,321
JBL

Bahadir06ANK

Asistan
Reaksiyon puanı
76
Neden jbl sony e göre artısı nedir ? Piyasada çok fazla çakma ürünü olduğu söyleniyor doğru mu ?
--- Gönderi Güncellendi ---
@JBoND @Creative @Fragger jbl buldum ikinci el 1000watt 150tl kabin dahil dışı temiz duruyo. Alırken nelere dikkat etmem lazım önce subwooferı alıyım dursun yoksa parayı harcarım sonra da anfi alıyım diyorum ama ikinci el alırsam nerde denerim elimde kalmasın sonra ?

alpacino_34

Profesör
Reaksiyon puanı
495
Neden jbl sony e göre artısı nedir ? Piyasada çok fazla çakma ürünü olduğu söyleniyor doğru mu ?
--- Gönderi Güncellendi ---
@JBoND @Creative @Fragger jbl buldum ikinci el 1000watt 150tl kabin dahil dışı temiz duruyo. Alırken nelere dikkat etmem lazım önce subwooferı alıyım dursun yoksa parayı harcarım sonra da anfi alıyım diyorum ama ikinci el alırsam nerde denerim elimde kalmasın sonra ?
Jbl ses konusunda üstün sony Tv oyun konsolu vb. Konusunda üstün

JBoND

Asistan
Reaksiyon puanı
9
JBL sadece otomotiv sektöründe değil profesyonel ses sistemlerinde çok başarılı. İkinci el de ise görerek alırsan özellikle sorun çıkarsa iade edebilme şansın var ise al. Oto ses sistemleri montaj/tamir/satış yerlerinden aldığında deneme şansın var. Şahıstan alacaksan aldığın gibi takıp denemen lazım ki gerekirse iade edebilirsin.

Onur Kula

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bence ikisi de değil. Şiddetle Re Audio tavsiye ederim. Biraz araştırınca hele ki bi de canlı sesini duyma fırsatınız oursa zaten mutlaka almak istersiniz.