Araç çubuğu hakkında soru

Bu konuyu okuyanlar

volvoxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar benim sorum şu olacaktı kotalı adsl kullanıcısıyım araç çubuğundaki konuların güncel kalması için sürekli o sitelerin denetlenmesi gerekir bu durum kota için sorun yaratır mı?(kota her ay doluyor da o yüzden sordum)

Bir diğer sorum da araç çubuğunda sizlerin belirlediği siteler dışında site ekleme veya çıkarma yapılabiliyor mu?

Şimdiden teşekkürler...

Reaksiyon puanı
23
volvoxx dedi ki:
Merhaba arkadaşlar benim sorum şu olacaktı kotalı adsl kullanıcısıyım araç çubuğundaki konuların güncel kalması için sürekli o sitelerin denetlenmesi gerekir bu durum kota için sorun yaratır mı?(kota her ay doluyor da o yüzden sordum)

Bir diğer sorum da araç çubuğunda sizlerin belirlediği siteler dışında site ekleme veya çıkarma yapılabiliyor mu?

Şimdiden teşekkürler...

evet kotada biraz artış yapar

Downsat

Müdavim
Reaksiyon puanı
64
Kotanızı etkileyecek kadar öyle aham şaham bir şey artış sağlamaz. Bir ölçü belirtmek gerekirse kullandığınız özelliklere göre kotanızı günde en fazla 1 MB etkileyebilir.

Radyo dinleyenler için durum biraz daha varklıdır. Onlar biraz daha fazla kotadan etkilenir.

Sık kullanılan sitelere şimdilik birşey ekleyemiyorsunuz. Çalışmalarımız devam ediyor.

Eklenmesini istediğiniz siteleri bize bildirebilirsiniz.

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
evet rodyo yuacmazsa fazla etkilemez yani pek sorun yaratmaz

volvoxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkürler arkadaşlar umarım en kısa sürede de site ekleme ve site çıkarma işlemleri de yapılabilir...

Reaksiyon puanı
23
volvoxx dedi ki:
Teşekkürler arkadaşlar umarım en kısa sürede de site ekleme ve site çıkarma işlemleri de yapılabilir...

eğer istediğin siteler varsa onları bize söyle biz sık kullananlara ekliyelim.