Arabadaki kan kokusu nasıl geçer

_Zaur_

Dekan
Kurban eti vardı ordan biraz bulaşmış bide canım anneannem sağolsun kıymayı dolaba koymayı unutmuş leş gibi kokmuş o da arabayla çöpe götürürken ordan hep akmış onunda etkisi var
Kötü şeyler geliyordu aklıma. Biraz rahatladım şimdi.

Abi gitsin yıkatsın içini daha ne bekliyor dayı.
Sulu poşetleri filan bagaja koymadan dikkat eder bundan sonra. Büyük tencerenin içinde taşıyın öyle şeyleri

Yasuobilal2007

Profesör

Sulu poşetleri filan bagaja koymadan dikkat eder bundan sonra. Büyük tencerenin içinde taşıyın öyle şeyleri
Yarın sabah yedek lastigi falan cikartip kosla ile senin dediğin gibi yapacağız sağol
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kovadaydi bide virajlı yola girdik ondan dolayi

_Zaur_

Dekan
Dayımda bir önceki araba olsaydı olurdu ama bunla olmaz
Şimdi Ne kullanıyor ki? Eskisi neydi?

Dayıdan sıkı tut sen. Bak arabanın tamir işi olunca burnunu değil kafanı sok o işe.

Şuanda bana söyle Vito'nu söküp toplayayım önünde. O kadar şey bozuldu ki, Dayı bana açtırıp tamir ettirdi benim öğrenmemi istedi sağolsun.

Yasuobilal2007

Profesör
Şimdi Ne kullanıyor ki? Eskisi neydi?

Dayıdan sıkı tut sen. Bak arabanın tamir işi olunca burnunu değil kafanı sok o işe.

Şuanda bana söyle Vito'nu söküp toplayayım önünde. O kadar şey bozuldu ki, Dayı bana açtırıp tamir ettirdi benim öğrenmemi istedi sağolsun.
Şımdi elinde skoda karoq var dedeme toplattirdi ama arabası olmadigi icin su anda dedemin arabayi kullanıyor önceki araba 320d m sport

nE?

Adam ceset diyor ben şimdi nasıl sormayım?
Haberi bulursam atarım sana knk baya sene geçti

Yasuobilal2007

Profesör
Bu arada kosla ile köpürtüp koltuklari naylon ile kaplayıp hortumla yıkadık arabanin bütün kapıları açıp havlandırdık kokudan eser kalmadı