Ara makas nedir?

Bu konuyu okuyanlar

emirhanvrl81

Asistan
Reaksiyon puanı
107
Saçlarımın yanlarına ara makas attırmak istiyorum bu ara makas ne işe yarar ve saça zarar verir mi?

judger90

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Zarar vermez temel mantığı normal makasın aralıklı halidir yani komple kesmez de aralıklı çok az keser böylece saçın sık bölümleri seyreltilmiş kabarıklılığı indirilmiş olur ayrıca katlı bir görünüm elde edilir

emirhanvrl81

Asistan
Reaksiyon puanı
107
Zarar vermez temel mantığı normal makasın aralıklı halidir yani komple kesmez de aralıklı çok az keser böylece saçın sık bölümleri seyreltilmiş kabarıklılığı indirilmiş olur ayrıca katlı bir görünüm elde edilir
Saçımın yanlarına attırmak istiyorum. Peki bunu her berber yapabilir mi profesyonel berbere ihtiyaç var mı?

judger90

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Saçımın yanlarına attırmak istiyorum. Peki bunu her berber yapabilir mi profesyonel berbere ihtiyaç var mı?
Her berberde vardır genellikle o kadar profesyonelliğe gerek yok hatta çoğu zaman berber istemesende yapar belki de yapıyorlar sen farketmedin çok bir mesele değil yani :)

zenith25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
daha çok kabarmasını engellemek için yaptığımız bazı uygulamalardan birisi aslında zararı yoktur ama tercihe çok bağlı pek bilmeyen birileri genelde makas izi bırakıyor ama