Yardım Apu Sistem Hakkında

Bu konuyu okuyanlar

emremercan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Herkese merhaba arkadaşlar,
ekte toplamış olduugum bir sistem bulunmaktadır. Parçalardan anlamadığım için satın almadan önce bir sormak istedim. Sizce ekran kartı alana kadar idare etmelik iyi bir sistem midir. Fps testlerine baktım ve bana uygun. Tavsiyelere açığım teşekkurler.
*İşlemci 4300GE olacak fotoğraftakini temsili olarak koydum
bea32d2c-11ea-4799-b7ee-92e2cd9d2ab1.jpg

Bella Ciao

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,193
www.akakce.com

AMD Ryzen 3 4300GE Dört Çekirdek 3.50 GHz Kutusuz İşlemci Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

AMD Ryzen 3 4300GE Dört Çekirdek 3.50 GHz Kutusuz İşlemci arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul.
www.akakce.com
www.akakce.com

www.akakce.com

Gigabyte B450M S2H AMD AM4 DDR4 Micro ATX Anakart Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Gigabyte B450M S2H AMD AM4 DDR4 Micro ATX Anakart arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul.
www.akakce.com
www.akakce.com

www.gaming.gen.tr

HYPERX 16GB (2x8GB) Fury RGB 3200MHz CL16 DDR4 Dual Kit Ram - Gaming.Gen.TR

HYPERX 16GB (2x8GB) Fury RGB 3200MHz CL16 DDR4 Dual Kit Ram
www.gaming.gen.tr
www.gaming.gen.tr

www.akakce.com

Patriot 480 GB Burst PBU480GS25SSDR 2.5" SATA 3.0 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Patriot 480 GB Burst PBU480GS25SSDR 2.5" SATA 3.0 SSD arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul.
www.akakce.com
www.akakce.com

www.akakce.com

FSP Hydro K 600W Power Supply Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

FSP Hydro K 600W Power Supply arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul.
www.akakce.com
www.akakce.com

www.akakce.com

Gametech Legend Mesh RGB Fanlı ATX Oyuncu Kasası Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Gametech Legend Mesh RGB Fanlı ATX Oyuncu Kasası arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul.
www.akakce.com
www.akakce.com

emremercan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Parçalar uyumlu da 240GB depolama yeter mi size ona iyi karar verin.
Tamamdır çok sağ ol.
Mesaj otomatik birleştirildi:

www.akakce.com

AMD Ryzen 3 4300GE Dört Çekirdek 3.50 GHz Kutusuz İşlemci Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

AMD Ryzen 3 4300GE Dört Çekirdek 3.50 GHz Kutusuz İşlemci arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul.
www.akakce.com
www.akakce.com

www.akakce.com

Gigabyte B450M S2H AMD AM4 DDR4 Micro ATX Anakart Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Gigabyte B450M S2H AMD AM4 DDR4 Micro ATX Anakart arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul.
www.akakce.com
www.akakce.com

www.gaming.gen.tr

HYPERX 16GB (2x8GB) Fury RGB 3200MHz CL16 DDR4 Dual Kit Ram - Gaming.Gen.TR

HYPERX 16GB (2x8GB) Fury RGB 3200MHz CL16 DDR4 Dual Kit Ram
www.gaming.gen.tr
www.gaming.gen.tr

www.akakce.com

Patriot 480 GB Burst PBU480GS25SSDR 2.5" SATA 3.0 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Patriot 480 GB Burst PBU480GS25SSDR 2.5" SATA 3.0 SSD arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul.
www.akakce.com
www.akakce.com

www.akakce.com

FSP Hydro K 600W Power Supply Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

FSP Hydro K 600W Power Supply arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul.
www.akakce.com
www.akakce.com

www.akakce.com

Gametech Legend Mesh RGB Fanlı ATX Oyuncu Kasası Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Gametech Legend Mesh RGB Fanlı ATX Oyuncu Kasası arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul.
www.akakce.com
www.akakce.com
tamamdır çok sağ ol emeğin için ama arkadaşlar diyordu ki m2 ssd daha hızlı falan diyorlardı ne dusunuyorsun.

Bella Ciao

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,193
Tamamdır çok sağ ol.

tamamdır çok sağ ol emeğin için ama arkadaşlar diyordu ki m2 ssd daha hızlı falan diyorlardı ne dusunuyorsun.
Modele göre değişir, bütçe varsa al 480-500 lük.

JD1000 PRO / Crucial P5 ve CS3030 alabilirsin.

emremercan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
ekte toplamış olduugum bir sistem bulunmaktadır. Parçalardan anlamadığım için satın almadan önce bir sormak istedim. Sizce ekran kartı alana kadar idare etmelik iyi bir sistem midir. Fps testlerine baktım ve bana uygun. Tavsiyelere açığım teşekkurler.
Ekli dosyayı görüntüle 156525
Sistem güzel ama SSD'nin kapasitesi biraz düşük sanki.

emremercan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14

emin:)

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,124
Hocam o fiyata ekran kartlı alın bence.Şuan toplayınca daha pahalı oluyor.İsterseniz link atabilirm.

3700 TL

emremercan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Hocam o fiyata ekran kartlı alın bence.Şuan toplayınca daha pahalı oluyor.İsterseniz link atabilirm.

3700 TL
Olur bekliyorum.