AppleKutusu.com güvenli mi?

Bu konuyu okuyanlar

haruntasdan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar merhaba aranız da apple kutusundan alışveriş yapan telefon satın alan varmı ? Ne kadar güvenilir kapı da ödeme seçeneği sadece istanbul yapabildiklerini söylüyorlar. Bildiğiniz gibi Hakkı Alkan iphone 8 tanıtımın da apple kutusu aracılığı ile tedarik ettiklerini söyledi. Sizin düşünceleriniz ne yardımcı olurmusunuz lütfen. Gönül rahatlığı ile telefon satın alabilirmiyiz ?

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
ilk defa adını duydum

boysofhell

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Arkadaşlar merhaba aranız da apple kutusundan alışveriş yapan telefon satın alan varmı ? Ne kadar güvenilir kapı da ödeme seçeneği sadece istanbul yapabildiklerini söylüyorlar. Bildiğiniz gibi Hakkı Alkan iphone 8 tanıtımın da apple kutusu aracılığı ile tedarik ettiklerini söyledi. Sizin düşünceleriniz ne yardımcı olurmusunuz lütfen. Gönül rahatlığı ile telefon satın alabilirmiyiz ?

Ben site adını ilk defa Hakkı abinin tanıtım videosunda duydum biraz siteye baktım fiyatlar acayip ucuz iphone 8 Plus 64 GB 3.800 TL neden bu kadar ucuz anlam veremedim ayrıca garantisiz de değil 1 yıl AppleStore garantisi veriyor. İyi düşün bence

haruntasdan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
yardımcı olabilecek başka kimseler yok mu ?

farrocky

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
yahu bir tane yönetici bir tane admin biri bi cevap versin gözünüzü sevem ya

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
Ben site adını ilk defa Hakkı abinin tanıtım videosunda duydum biraz siteye baktım fiyatlar acayip ucuz iphone 8 Plus 64 GB 3.800 TL neden bu kadar ucuz anlam veremedim ayrıca garantisiz de değil 1 yıl AppleStore garantisi veriyor. İyi düşün bence
yurt dışı (ithalatçı) cihazı olabilir mi? 1 yıl verdiğine göre

InfiniteDreams

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar, bende aynen Hakkı Alkan ın 8 tanıtım videosunda gördüm siteyi,inceledim instagram vs de de varlar spot ,swap ürün satıyorlar, ben Iphone X almayı planlıyorum ve bunun ucuz yollarını araştırıyorum , bu sitede bunun yollarından biri sanırım , Kıbrıs da bi alternatif buldum X bin lira üstü ucuz olabilir 250-300 lira uçak bileti verilip alınıp gelinebilir belki vs..

boysofhell

Asistan
Reaksiyon puanı
17
sadece iphone 8 de uluslararası garanti geçerli diye duymuştum ama doğruluğunu araştırmadım buda ondan olabilir

7Plustan 200 tl daha ucuz :D Bir yanım hem 200 tl daha az ver hem 8Plus al diyor.Diğer yanımsa riske girme al 7Plus kafan rahat olsun diyor ne yapsam o_O

Sidar Aldemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Siteye baktım fiyatlar uygun ama hiç yorum falan yok heralde hiç sipariş eden falan yokmu

farrocky

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bende çok merak ediyorum bende orada duyup baktım siteye gerçekten uygun fiyatlar

Sidar Aldemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Güvenebilir miyim acaba o_O Açıkça Hakkı abinin videosunda duydum ilk defa
videoyu siz diyince izledim de gerçekten ilk defa duyuyorum Sahibinden de satışları varmış heralde İstanbulda kendi yerleri var İstanbulda iseniz bir uğrayın bence

InfiniteDreams

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hakkı Alkan a sorulabilir aslında Twitter dan yazdım ama yüzlerce mesaj geliyodur görmemiştir onların canlı soru cevap günler oluyor denk getirmek lazım

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Bence o aldıysa üründe sıkıntı çıkacağını sanmıyorum çok adı duyulan bir site değil ama istersen satın alabilirsin

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
İnternette biraz araştırdım, güvenilir bir siteye benziyor normal fiyatlara göre biraz ucuz aynı bim gibi, düşünülebilir :)

Kalemden Asker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben satın almaya gidicem bu gün bakalım eyer gözüme çarpan bir şey olursa ki umarım olmaz ayrıntılı bi şekilde yazarım. Bilakis güvenilir gibi duuruyor hani site adresi yeşil ya İnsana güven vermiyor değil . :D

pisst0n

Doçent
Reaksiyon puanı
180
Fiyatlar pek ucuz değil.

8 plus 64 gb 3850 diyor

pasaport kaydı hariç.

pasaport yaptırsanız 250-300 tl ona alırlar

arada pek fark yok yani

Pepsi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

Harun hocam ben istanbul disinda yasayan biri olarak hem kendıme hem de yakın cevreme her cikan yeni nesil apple cihazinı gerek iphone olsun gerek macbook pc lerinden olsun applekutusu.com dan temin ederim simdiye kadar da hicbir problem yasamadim adamlar gayet guvenilir ve islerinin ehli.

Andoraefe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar ben Applekutusu.com
Shiftdelete.net sayesinde öğrendim internet sitesini biraz araştırdım fiyatlar uygun telefonla aradım tatmin edici cevaplar aldım iphone 8 plus 64 gb sipariş veridim kargom 1 gün somra elime geçti yanında hediyelerde göndermişler .. güvenle alışveriş yapabilirainiz arkadaşlar
Teşekküler applekutusu.

hysahin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Bunları garanti olayı nasıl iki yıl dimi değişmiyor yani

Pepsi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bunları garanti olayı nasıl iki yıl dimi değişmiyor yani
yurtıcı cıhazları 2 yıl apple garantılı yurtdısı cıhazlar ıse 1 yıl apple garantılı ve Turkıyede garantılerı gecıyor. ben genelde applekutusu.com dan yurtdısından gelen urunlerı alıyom hem tr de garantılerı gecıyor hem de cok uygun oluyor ama pasaport kaydı gerekıyor tabı

InfiniteDreams

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
yurtıcı cıhazları 2 yıl apple garantılı yurtdısı cıhazlar ıse 1 yıl apple garantılı ve Turkıyede garantılerı gecıyor. ben genelde applekutusu.com dan yurtdısından gelen urunlerı alıyom hem tr de garantılerı gecıyor hem de cok uygun oluyor ama pasaport kaydı gerekıyor tabı
Dostum spot ürün olarak mı alıyorsun ordan

Reaksiyon puanı
0

Meraba, ben daha önce 3 defa applekutusundan telefon aldım, alırken tereddütteydim, piyasa fiyatlarından çok daha uygun fiyatta olmaları beni biraz işgillendirmişti, ama çok şükür memnun kaldım.ilgi alaka çok güzel, işlerini temiz yapıyorlar.aldığım ürünler eksiksiz ve tam vaktinde bana ulaştı.hiçbir sorun yaşamadım.bundan sonraki alış verişlerimde bu adres her zaman önceliğim olacaktır.haa bir de gönderdikleri hediyeleri unutmamak lazım:))) gayet memnun edici.

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Apple Türkiye garantisi olmadıkça güvenilmez bence telefonda bir sorun olduğunda karşımızda kimi muhattap alacağız

pisst0n

Doçent
Reaksiyon puanı
180
Merhaba arkadaşlar ben Applekutusu.com
Shiftdelete.net sayesinde öğrendim internet sitesini biraz araştırdım fiyatlar uygun telefonla aradım tatmin edici cevaplar aldım iphone 8 plus 64 gb sipariş veridim kargom 1 gün somra elime geçti yanında hediyelerde göndermişler .. güvenle alışveriş yapabilirainiz arkadaşlar
Teşekküler applekutusu.

Kaça aldın ?
--- Gönderi Güncellendi ---
Apple Türkiye garantisi olmadıkça güvenilmez bence telefonda bir sorun olduğunda karşımızda kimi muhattap alacağız

Valla ben kaç yıldır iPhone kullanıyorum hiç tamir yaptıklarını görmedim anca kitliyorlar kullanıcı hatası diye.

İstanbul'da yaşamadığım için zorluya gidemedim belki ondan.

farrocky

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
gittin mi hocam sonuç nedir ?
--- Gönderi Güncellendi ---
Ben satın almaya gidicem bu gün bakalım eyer gözüme çarpan bir şey olursa ki umarım olmaz ayrıntılı bi şekilde yazarım. Bilakis güvenilir gibi duuruyor hani site adresi yeşil ya İnsana güven vermiyor değil . :D
gittinmi hocam ? sonuç nedir bizimlede paylaşırmısın rica etsem