Apple'ın karızmasının bittiği an :)

• Konuyu başlatan Deleted member 216045
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
Siri_new_best_smartphone-1.jpg

siri_270x406.PNG

Gelmiş geçmiş en iyi akıllı telefon olarak Nokia Lumia 900 diyen Siri'ye müdahale gecikmedi ve firma Siri'nin Wolfram Alpha motorunun verilerine dayanarak tarafsız belirttiği gerçeği örtbas etti ve artık Siri'ye en iyi telefon hangisi diye sorulduğunda ''Sen tutuyorsun bir tanesini'' gibi sözler çıkıyor karşımıza...

Apple bu hareketiyle kendi karizmasını çizmiş oldu.

CTRLPDA - CNET

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
karızmasını çizmedi bence düzeltti... önceden en çok oy verilen telefonu en iyi telefon olarak açıklıyordu siri.. ama verilen oy ne kadardı Nikia'ya sölim. 5.

thepolice2

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Nokia hiçbir zaman en iyi marka olamaz. Nokia nın devri tuşlu telefonlar zamanındaydı. Artık Symbian ve Windows Phone ile arkalarda gezinen bir marka olacak.

ahmtyks

Asistan
Reaksiyon puanı
2
1-millet neden bu kadar nokia düşmanı oldu nokia size ne yaptı ?
2-apple size paramı veriyor hepiniz öyle bir konuşuyorsunuzki kendi ülkenizin malını bile apple yada samsungun malı kadar korumuyorsunuz.
3-hepiniz bundan 1-2 sene önce nokia kullanıyordunuz ve ayrıca nokia sizin gibi 1 kişi olarak düşünmüyor yüzlerce pazarlama çalışanı vardır adamda biliyordu androidin patlayacağını yarın nokia iyi olsa bu seferde nokiayı tutarsınız şu milletimin insanı yokmu beni öldürecek

vacip42

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Nokıa malesef akıllı telefon dünyasında başarılı olamadı, Fiyat/performans oranı samsungun gerisinde kaldı..

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
1-millet neden bu kadar nokia düşmanı oldu nokia size ne yaptı ?
2-apple size paramı veriyor hepiniz öyle bir konuşuyorsunuzki kendi ülkenizin malını bile apple yada samsungun malı kadar korumuyorsunuz.
3-hepiniz bundan 1-2 sene önce nokia kullanıyordunuz ve ayrıca nokia sizin gibi 1 kişi olarak düşünmüyor yüzlerce pazarlama çalışanı vardır adamda biliyordu androidin patlayacağını yarın nokia iyi olsa bu seferde nokiayı tutarsınız şu milletimin insanı yokmu beni öldürecek
1-millete birşey yapmadı sorun o işte bizim milletimiz koyun misali birileri,nin peşinden gitmeyi sever biri kötüledimi kullanamadımı hepsi kötüler kullanamaz mantık şudur çamur at izi kalsın dır nokia değil ağzıyla kuş tutsun bizim milletimize beğendiremez
2-kedi ciğer ilişkisi diyelim uzanamadıklarına pis mundar demek yani
3-deme öyle bizimkiler nokia ceosundan daha bilgili daha zeki ler adamların düşünemediklerini düşünüyorlar

ahmtyks

Asistan
Reaksiyon puanı
2
1-millete birşey yapmadı sorun o işte bizim milletimiz koyun misali birileri,nin peşinden gitmeyi sever biri kötüledimi kullanamadımı hepsi kötüler kullanamaz mantık şudur çamur at izi kalsın dır nokia değil ağzıyla kuş tutsun bizim milletimize beğendiremez
2-kedi ciğer ilişkisi diyelim uzanamadıklarına pis mundar demek yani
3-deme öyle bizimkiler nokia ceosundan daha bilgili daha zeki ler adamların düşünemediklerini düşünüyorlar
aynen hocam çok haklısın hepsine hele 3.ye çok katıldım :)

paradoksumsu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sadece düzeltme yapmışlar kendilerince. Bence Lumia'dansa kesinlikle iPhone olmalı zaten.

by_matrix

Doçent
Reaksiyon puanı
3
elinize bir iphone ve birde lumia alın siz karşılaştırın o zaman.bakın bakalım hangisi iyi.Türk milleti işini en iyi göreni tercih ediyor.

Proton

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Kalp kırmak için uğraşmıyorum zaten benim mizacım böyle.

Ha kırılan kalplerde pek umurumda olmaz zaten.

Dostum lütfen sakin ol başına artık ne geldiyse unutmaya bak sen.Çevreni pek umursama böyle davranamazsız olmaz yani.Kalp kırmak kolaydır ,(Tanımadığın insanlar da dahil!!!) fakat onu iyileştirmek bir ömür ister.Beni boşver sen yakın olduğun kişilerin kalbini kırma.Kalp kırmakta neymiş canım,akışına bırak iş olacağına varsın.

Reaksiyon puanı
16,118
iphone 4s varken lumia almak yanlis olur nokia tasarimlarda biraz cuvallamaya baslamis symbion'nun tutmayacagi coktan belliydi para ve prestisini bosuna kaybediyor.

Proton

Doçent
Reaksiyon puanı
18
iphone 4s varken lumia almak yanlis olur nokia tasarimlarda biraz cuvallamaya baslamis symbion'nun tutmayacagi coktan belliydi para ve prestisini bosuna kaybediyor.
Nokianın amacı sağlam telefon yapmak(yani yavaş yavaş o yöne gidiyor.)Millet lumiayı sağlam olduğu için alıyor birde windows olduğundan.Nokianın prestiji dediğin gibi biraz sekteye uğradı fakar en kısa sürede bu durumu düzeltir bomba gibi bir tablet-telefonlar :)